reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sasanka zaginęła.. Ale chyba nie rodzi.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby jutro bylo cieplo. Jutro idę na komunie, mam sukienkę do kolan a na nogi wchodzą mi tylko sandały albo NB[emoji23]
dzisiaj cały dzień męczą mnie przepowiadające. Zając, nic fajnego,nie ma czego zazdroscic;))
a co do teściów to przyjechali rano, 800km i ciiiiiiiszaaaa... :) nie istniejemy, nie ma nas:) Ą mieli zaproszenie na noc, to nawet nie odmówili tylko nas olali.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łooo jeju..... Wyszłam z wesela o 23 to aż godzinę dłużej niż planowałam :) zatanczyłam może 3-4 piosenki z mężem i głównie siedziałam, więc myślę, że nie sprowokowałam dzidzi do szybszego wyjścia :) :) mimo wszystko wróciłam zmęczona. Zafundowałam sobie fryzjera i makijaż u kosmetyczki, a mój mąż na mój widok,, eeeee ja tam wolę jak sama się malujesz ".
 
Chyba dawno nie pisała albo mi się pomyliło.

Ii dzień dobry :) Mnie słoneczko wita z rana , jest cudownie [emoji4][emoji173]

3jgxskjox8hy3b2y.png
A no tak, racja :)
Dzień dobry, u mnie dziś słoneczka brak, może będzie trochę chłodniej to coś porobie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry