reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

mam pytanie odnośnie teściów , jak się zwracacie np do teściowej ? Ja nie wołam przez " ty "
np ja zapytam- co mama gotuje na obiad ?, zamiast co gotujesz na obiad ? Jakos tak jestem wychowana ze nie potrafię inaczej . Mój maz zwraca się do mojej mamy bezosobowo np co dziś na obiad ? Ani razu nie przeszło mu przez gardło słowo mama a jak już musi to powie pani . Z kolei mój szwagier zwraca się do mojej mamy na ty -co gotujesz na obiad ? jak idziesz do sklepu to kup mi ....
Ja ze dwa razy powiedzialam mamo. Ledwo mi orzez gardlo przeszlo...ale jak juz powiedzialam to w takiej formie jak Ty :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Dziewczyny a macie jakiś pomysł na picie soku z żurawiny? Jest tak cierpki i nie dobry że po prostu masakra

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja chyba przejde sie do outletu poszukam czegos za grosze jakis sukienek bo nie mam e czym chodzic a teraz caly czas po 25 stopni co najmniej [emoji23] [emoji20]
Daj spokój,u nas taki upał,że na zewnątrz tylko chwile bo w leginsach muszę chodzić. Żadne spodenki nie pasują bo brzuch a wcześniej miałam same obcisłe,sukienki nie mam żadnej która by zakryła brzuch bo też miałam krótkie i by nie pasowały teraz :( no tragedia.

Mąż właśnie zobaczył moje rozstępy. "Ohohoho mama" to ja mówię ,ze nawet nie patrz a ten ,że to wygląda jak żyły a i tak patrzył na tę stronę gdzie jest ich mniej :D . Teraz zrozumie ,że te maści jednak muszę mieć :D tylko ,żeby podziałały
 
mam pytanie odnośnie teściów , jak się zwracacie np do teściowej ? Ja nie wołam przez " ty "
np ja zapytam- co mama gotuje na obiad ?, zamiast co gotujesz na obiad ? Jakos tak jestem wychowana ze nie potrafię inaczej . Mój maz zwraca się do mojej mamy bezosobowo np co dziś na obiad ? Ani razu nie przeszło mu przez gardło słowo mama a jak już musi to powie pani . Z kolei mój szwagier zwraca się do mojej mamy na ty -co gotujesz na obiad ? jak idziesz do sklepu to kup mi ....

Miałam opory z takim bezpośrednim "mamo przyjdziesz?" Więc mowilam "może mama by przyszła" itd. ale teraz coraz częściej mowię na "ty" :)




74703e3kkwoaumma.png
 
Daj spokój,u nas taki upał,że na zewnątrz tylko chwile bo w leginsach muszę chodzić. Żadne spodenki nie pasują bo brzuch a wcześniej miałam same obcisłe,sukienki nie mam żadnej która by zakryła brzuch bo też miałam krótkie i by nie pasowały teraz :( no tragedia.

Mąż właśnie zobaczył moje rozstępy. "Ohohoho mama" to ja mówię ,ze nawet nie patrz a ten ,że to wygląda jak żyły a i tak patrzył na tę stronę gdzie jest ich mniej :D . Teraz zrozumie ,że te maści jednak muszę mieć :D tylko ,żeby podziałały
Ja chodzę w męża takich plażowych. Dzisiaj był zły że nie może ich ubrać ale stwierdziłam że nie interesuje mnie to bo ja nie mogę włożyć nic innego [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w jedne weszłam :D bez gumki. Mam też kilka kiecek więc na pewno dotrwam te kilka tygodni. :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dziewczyny a macie jakiś pomysł na picie soku z żurawiny? Jest tak cierpki i nie dobry że po prostu masakra

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dolewalam do soku pomarańczowego albo wody po prostu dużo dolewalam bo ja lubię wszystko co kwaśne :D a z sokiem pomarańczowym nie jest bardzo kwaśne i pasuje ;)
 
reklama
Ja ubrałam męża też takie plażówki,ale wyglądałam tak śmiesznie,że z domu nie wyszłam :D jestem niska,On wysoki i spodenki miałam do kolan mimo iż dla niego są krótkie,a do tego balonik z przodu :D
trzeba będzie odwiedzić chińczyka i zakupić coś tańszego bo szkoda mi kasy na te 3-4 tygodnie skoro i tak w tym nie będę później chodzić
 
Do góry