reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

jo83 dzieki ;) bede lykala jednak ;) od skonczonego 37 ? Oj zaczne wczesniej ;) pozniej tylko liscie malin kupie i szybki porod bezbolesny nasz ! ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Jezuuuu podla kobieto ! Mnie naszlo, pojechalam do lidla. Nie bylo :( ale kupilam lody i ...mc donalds ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Wiesz co mi dzisiaj powiedział ten bezczelny gnojek nazywany powszechnie ojcem mojego dziecka?
" Ty to masz teraz diete obrotową"
" to znaczy?"
"Tu się obrócisz i coś zjesz, tam się Obrócisz coś wcinasz..."
Przegiął ... będzie spał na podłodze do łóżka go napewno nie wpuszcze jak tak go bawie... Ciekawe ile on by Jadł jakby miał w brzuchu małego głodnego potworka?! Przytyłam w ciąży mniej niż on bez niej !

w57vyx8dubspq12k.png
 
Wiesz co mi dzisiaj powiedział ten bezczelny gnojek nazywany powszechnie ojcem mojego dziecka?
" Ty to masz teraz diete obrotową"
" to znaczy?"
"Tu się obrócisz i coś zjesz, tam się Obrócisz coś wcinasz..."
Przegiął ... będzie spał na podłodze do łóżka go napewno nie wpuszcze jak tak go bawie... Ciekawe ile on by Jadł jakby miał w brzuchu małego głodnego potworka?! Przytyłam w ciąży mniej niż on bez niej !

w57vyx8dubspq12k.png
No bezczelny... na podlodze i bez koldry !;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
O z tym jedzeniem,Bylismy dzis swietowac dzien konstytucji norweskiej z tesciami,no i zamawiamy jedzenie ja juz glodna mowie ,ze musze Porcje za Dwoch dostac.Kazdy to co zamowil dostal wielka porcje ja za to wielgasny talerz na nim mikro ryba skroplona szpinakiem jakas pianka i chipsami z warzyw ,[emoji35]przysiegam deser byl w tym samym rozmiarze ,kocham takie wypady.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Jezuuuu podla kobieto ! Mnie naszlo, pojechalam do lidla. Nie bylo :( ale kupilam lody i ...mc donalds ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Haha przepraszam ale po tylu dniach poszukiwania musialam sie pochwalic ze w koncu sie udalo! :D
Ale te lody i mc... hmmmm (powinna byc taka emotikonka sliniacego sie czlowieczka :p)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co mi dzisiaj powiedział ten bezczelny gnojek nazywany powszechnie ojcem mojego dziecka?
" Ty to masz teraz diete obrotową"
" to znaczy?"
"Tu się obrócisz i coś zjesz, tam się Obrócisz coś wcinasz..."
Przegiął ... będzie spał na podłodze do łóżka go napewno nie wpuszcze jak tak go bawie... Ciekawe ile on by Jadł jakby miał w brzuchu małego głodnego potworka?! Przytyłam w ciąży mniej niż on bez niej !

w57vyx8dubspq12k.png
A moja córka : ten rysunek jest dla MAŁEJ GRUBEJ KOBIETKI- dla ciebie mamo ... [emoji23]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Melduje co u nas :)

Czesc :)

Ciecie planuja na przyszly tydzien, po usg lekarz mowi, ze dajmy szanse, aby sie troche utuczyly maluchy bo za malo waza na usg [emoji53]
Jutro dopler i ogledziny opuchnietej prawej nogi, ktora mam przez nadcisnienie wielkosci swinskiej raciczki. Skurcze sie rysuja i dlatego szew sciagna w piatek bo jeszcze maja siedziec, a zeby nie uciekly ;)


Ogolnie mam dola, ze musze lezec w szpitalu :(






 
reklama
Ja wiesiołek łykam. Może zacznę też wsadzać, muszę się zastanowić [emoji16] herbatkę z liści malin pije dwa razy dziennie jak dobrze idzie

thgfikgneziy9g6d.png
 
Do góry