reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ooo dziewczyny sie w koncu wysypiaja [emoji6] dzien dobry

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Dziś ja mam pobudke od 4.. Moje maleństwo taka imprezę sobie robilo że chyba żebra mi wyłamać chciało! Później jak dostał czkawki biedny tak już z pół godziny go męczy od tych szaleństw :D a i jeszcze moje "duże dziecko" też spać nie może bo brzuszek go boli.. Oj co ja się mam z tymi moimi chlopami jeden 26 lat a jęczy bo brzuszek boli drugi matkę bije oszaleć idzie :D
 
A no to w pore o tym spaniu napisalam [emoji16] to ja sie lacze z twoim "duzym dzieckiem"[emoji16] bo mnie brzuch tez boli tylko jak na okres hehehe

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
A no to w pore o tym spaniu napisalam [emoji16] to ja sie lacze z twoim "duzym dzieckiem"[emoji16] bo mnie brzuch tez boli tylko jak na okres hehehe

f2w3rjjg28c3of9g.png
Ooo czyżby coś się działo? :D

Swoją drogą to wiecie co zauważyłam? Jak przestałam się tak "oszczędzać" to w ogóle mam ciągle miękki brzuch nie stawia się nie trenuje nie pojawiają się żadne skurcze. Czym bliżej wielkiego dnia tym on spokojniejszy. W prawdzie spojenia mnie boli z dnia na dzień coraz bardziej że już nawet przełożenie nogi przez nogę to ból ale brzuch zamiast zaczynać intensywniejsza pracę to on się wycisza.. Ja nie chce przenosić!!
 
Wgl to podczytuje sobie majowki i jest tam dziewczyna ktora po 5 wyjechala do szpitala z nieregularnymi skurczami o 5.45 byla na IP a o 6 urodzila dzidzie nawet nie zdążyła zgodny na pobyt podpisac [emoji6] nie wiem ktory to byl jej porod ale wmawiam sobie od wczoraj że pierwszy [emoji1] i juz tylko tak wizualizuje swoj [emoji12]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Hejka z rana, doczytałam Was :)
To ja wczoraj chatę ogarnęłam, schody, podwórko itp. o 19 leżałam plackiem przed tv :) Dzisiaj labaaaaaaaaaaa..... :)
 
Ooo czyżby coś się działo? :D

Swoją drogą to wiecie co zauważyłam? Jak przestałam się tak "oszczędzać" to w ogóle mam ciągle miękki brzuch nie stawia się nie trenuje nie pojawiają się żadne skurcze. Czym bliżej wielkiego dnia tym on spokojniejszy. W prawdzie spojenia mnie boli z dnia na dzień coraz bardziej że już nawet przełożenie nogi przez nogę to ból ale brzuch zamiast zaczynać intensywniejsza pracę to on się wycisza.. Ja nie chce przenosić!!
Ja mam podobnie. Wcześniej brzuch jak kamień nawet jak tylko do łazienki szlam a teraz cale dnie nie leże w łóżku iii jest mieciutki. Dla mnie to dobrze , bo czuje taką ulgę. Dzidziuś Jeszcze posiedzi.Ja wcale nie czuje się jeszcze gotowa.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Wgl to podczytuje sobie majowki i jest tam dziewczyna ktora po 5 wyjechala do szpitala z nieregularnymi skurczami o 5.45 byla na IP a o 6 urodzila dzidzie nawet nie zdążyła zgodny na pobyt podpisac [emoji6] nie wiem ktory to byl jej porod ale wmawiam sobie od wczoraj że pierwszy [emoji1] i juz tylko tak wizualizuje swoj [emoji12]

f2w3rjjg28c3of9g.png
Osobiście nie znam nikogo kto by szybko urodził i oczy mi wychodzą jak słyszę takie historie. Znając życie ja albo będę się męczyć długo albo przenoszę i będę miała stymulowany poród. Chyba wolę drugą opcję z drugiej strony nie wyobrażam sobie chodzić teraz 42 tygodnie...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry