reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A moja córka : ten rysunek jest dla MAŁEJ GRUBEJ KOBIETKI- dla ciebie mamo ... [emoji23]

3jgxskjox8hy3b2y.png
Moja dzis do mnie..
-Mamuś ten braciszek to chyba juz duzy jest..
-Jest coreczko coraz wiekszy, rosnie kazdego dnia tak jak Wy..
-eee on szybciej chyba bo jestes mamo taka megasna[emoji23] o i chyba kuka przez pępek bo Ci wyskakuje[emoji23]

 
reklama
Melduje co u nas :)

Czesc :)

Ciecie planuja na przyszly tydzien, po usg lekarz mowi, ze dajmy szanse, aby sie troche utuczyly maluchy bo za malo waza na usg [emoji53]
Jutro dopler i ogledziny opuchnietej prawej nogi, ktora mam przez nadcisnienie wielkosci swinskiej raciczki. Skurcze sie rysuja i dlatego szew sciagna w piatek bo jeszcze maja siedziec, a zeby nie uciekly ;)


Ogolnie mam dola, ze musze lezec w szpitalu :(







A co to znaczy za mala waga ,ile maja cudenka?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi bratanica powiedziała, że jestem taka gruba, bo pewnie zjadłam wszystkie ciastka ;) ogólnie wie, że jestem w ciąży, ale specjalnie mi tak dopiekła, a nie ma jeszcze 5 lat!
Ja wczoraj siedzialam w parku na lawce a obok siedziala mama z corka tak okolo 5 lat. I dziewczynka teatralnym szeptem ,,mamooooo ta Pani ma taki duzy brzuch chyba urodzi dzidziusia albo sie najadla kinderków" [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Suelen juz duzo Ci nie zostalo wiem ze tesknisz za synkiem i ze w domu zawsze lepiej ale juz nie daleko [emoji4]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Podobno miedzy 2.2-2.3kg i lekarz chce dobic do 2.5kg, aby spokojnie wyjsc po porodzie.

Szczerze to ja do konca nie ufam tym wagom z usg, ale to ordynator to wie co robi.




Skoro chce mieć pewność że dziewczynki beda na tyle duże żeby was później nie trzymać niepotrzebnie to miło z jego strony i lepiej będzie dla Ciebie tak niż później wracacie bez dziewczynek albo siedzenie z nimi dłuższy czas w szpitalu.. Na pewno szybko nadrobia! :)
 
Do góry