reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja aplikacja nazywała się mąż [emoji6]Fajnie się facet zaangażował w dniu porodu, czułam tym samym jego duże wsparcie.

Z tego co pamietam te co 10 minut są takie, że wszystko jeszcze na spokojnie możesz ogarnąć - prysznic, golenie, śniadanie. Ale nad głowa taka myśl, że co będzie jak nagle przyspieszą i chcesz już jechać do tego szpitala...grrr tym razem obiecuje sobie tak nie spieszyć, ale obiecanki cacanki pewnie tak samo będę się denerwowała [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Za drugim razem to juz trzeba się spieszyć [emoji12]
 
reklama
Ja juz mam wszystkie badania zrobione, torba spakowana, ubranka poprane. Zostało tylko do złożenia łóżeczko w ten weekend. Mogę czekać.
 
Ja musze zaczac rodzic we wt albo czw bo maz w te dni w domu pracuje albo w okolicach krakowa wiec spoko. A tak to bedzie mial 150km zeby do mnie dotrzec. Na szczescie autostrada wiec mysle 1,5h max i bedzie na miejscu. To mysle ze na spokojnie zdazymy do szpitala. Tylko ja wpadne w panike bez niego ^^ no nic... bede Wam tu panikowac w razie czego :D a Wy mnie bedziecie musialy uspokajac zanim on nie dojedzie haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a ja muszę jeszcze zrobić morfo i mocz,poziom żelaza i gin mi pobierze wymaz i THE END :) ostatnia prosta.
Mama dziś mówiła,że teraz to jeszcze coś robię itp a jak przyjdzie czerwiec to tylko czekanie będzie i tyle. Ja tu miałam o tym czasie już tylko odpoczywać i relaksować się a tu du.pa,w tym tygodniu koniecznie musimy kupić samochód ,a jeszcze musimy załatwić kredyt ,do tego posprzątać pewien pierdylnik i dopiero wtedy będę mogła odpocząć,ale znając życie coś jeszcze się znajdzie do roboty :/

Moje dziecko wypełnia mi cały brzuch. Coś wbija pod żebro,wypina tyłek i się przeciąga. No tak boli ,że Wam mówię,ale to taki przyjemny ból :)
a najśmieszniej wygląda jak rusza nogami i rękami,jakby miał z 10 kończyn i wszystkie smyrały mnie pod skórą :D
 
u mnie też w szpitalu nie ma zzo,ale w sumie nie miałam zamiaru tego brać ,więc nie marudzę. A nie będę darła do szpitala 50 km ,żeby mi dali znieczulenie
 
reklama
Do góry