reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bralam to pod uwagę, ale mam tylko jeden szpital w mieście, a do innych jakieś 40, 50 km. W innych nie znam nikogo, nie mam tam lekarza, to i tak oleją prośby o zzo. Idę na żywioł. Do mojego szpitala mam blisko, mąż pracuje w pobliżu. Jeśli zacznę rodzić, gdy będzie w pracy, to wsiadam w taxi i po 10 minutach będę w szpitalu. Dam radę. Z bólu nie umrę, ale swoje wycierpie.
Ja też mam tylko jeden szpital a do innych 50 km,więc nie będę aż tyle jechać po znieczulenie,tym bardziej,że chcę żeby mąż był jak najczęściej przy mnie i tak samo On chce a tak byłoby to raczej uciążliwe.Zresztą ja będę miec bardzo szybki poród ,więc nie zdążę do tamtego szpitala dojechać :D
 
reklama
Bralam to pod uwagę, ale mam tylko jeden szpital w mieście, a do innych jakieś 40, 50 km. W innych nie znam nikogo, nie mam tam lekarza, to i tak oleją prośby o zzo. Idę na żywioł. Do mojego szpitala mam blisko, mąż pracuje w pobliżu. Jeśli zacznę rodzić, gdy będzie w pracy, to wsiadam w taxi i po 10 minutach będę w szpitalu. Dam radę. Z bólu nie umrę, ale swoje wycierpie.
Nie rozumiem. Jak moga olac ? Nalezy Ci sie jak psu buda za przeproszeniem!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja sie osobiscie nie boje igly ani nic. Ale zdarza sie przy znieczuleniu zzo kobieta ma slabsze parte itp . I lekarze potem robia mega naciecia. Biora kleszcze albo prożnociagi . To mnie przeraza dlatego drugi porod tez bez znieczulenia.
 
W szpitalu gdzie będę rodzic podają zzo na prośbę, ale przy pierwszym porodzie byłam hardkorem i chciałam sprawdzić czy dam radę[emoji23] wiem durna jestem.... Teraz też raczej bez zzo, bo boję się zatrzymania akcji albo późniejszego bólu głowy...chyba że uznam że muszę wziąć zzo, ale na dzień dzisiejszy jestem na nie.

Mój chłop jest Górnikiem, i też się boję że chwyci mnie poród jak będzie pod ziemią [emoji33]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Ja sie osobiscie nie boje igly ani nic. Ale zdarza sie przy znieczuleniu zzo kobieta ma slabsze parte itp . I lekarze potem robia mega naciecia. Biora kleszcze albo prożnociagi . To mnie przeraza dlatego drugi porod tez bez znieczulenia.
Mój lekarz też mi o tym mówił. często jest tak, że ta pierwsza faza jest skrócona dzięki zzo, ale wydłuża się druga faza i częściej przy zzo stosuje się kleszcze lub próżnociąg. Jestem zwolenniczką wszelkich znieczulen i wolałabym mieć możliwość skorzystania z zzo tak na wszelki wypadek. Jednak w moim szpitalnym grajdołku jest bida i zzo nie ma :p
 
reklama
Mój lekarz też mi o tym mówił. często jest tak, że ta pierwsza faza jest skrócona dzięki zzo, ale wydłuża się druga faza i częściej przy zzo stosuje się kleszcze lub próżnociąg. Jestem zwolenniczką wszelkich znieczulen i wolałabym mieć możliwość skorzystania z zzo tak na wszelki wypadek. Jednak w moim szpitalnym grajdołku jest bida i zzo nie ma :p
Kochana gwarantuje ci ze w kazdym szpitalu dostaniesz zzo . Jak umiesz to załatwic. Chyba ze serio jest za pozno albo nie ma anestazjologa. Niestety te 600 zl do koperty pod stołem trzeba dac [emoji5]
 
Do góry