reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zwariuje chyba!!!! Wszystko, wszystkie dosłownie wszystkie koszulki są dla mnie zbyt krótkie.. Jakoś od tygodnia dwóch tak mi brzuch rośnie i opada że nie mieści się w koszulkach mam tylko 2 tuniki na krótki rękaw które zakrywaja mi brzuch bo w reszcie wypada dołem :( ostatnio chodziłam po sklepach nawet nic znaleźć nie mogłam a nie ma u mnie w miescie sklepu z ubraniami ciążowymi.. Nie lubię sukienek i mam ich kilka tylko i na dostatek teraz to nie sukienki tylko albo się nie miecze albo robią się z nich tuniki. Oszaleje, oszaleje, oszaleje... co ja mam nosić!! Obkupilam się w pełno na długi rękaw a teraz się ugotować w nich mogę co najwyżej..
 
reklama
U mnie obiad na stołówce. Wszystko świeżutkie, pachnące, mniam mniam, takie jak u mamy :) po powrocie wzięłam się za gołąbki, bo kapusta zalegała mi w lodówce. Nie wiem czy wyjdą, bo robię je dopiero drugi raz w życiu ;p Co do gotowania to właśnie na zwolnieniu sporo się nauczyłam.
Byłam na zakupach, truskawki tak pięknie pachniały... więc kupiłam nektarynki ;)

Ooo nektarynki ja wczoraj całe opakowanie zjadłam na raz. :)
 
Dziewczyny czuje sie jak sloń :( chodze jak kaczka :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Hhahha a bedzie cooooraz gorzej ! :D jestem 2 tyg przed Toba, myslalam ze juz wtedy bylo zle, ale teraz to juz jest tragedia haha wydaje mi sie ze z dnia na dzien jestem bardziej nieporadna xD


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tak sobie zaglądam do kalendarza i patrze a tam 24 dni do porodu , a jak moja kruszynka się nie odwróci to za 2 tyg będzie cc , matko boska to prawie już:o :D
 
Objawy zbliżającego się porodu według mojej aplikacji:
1494865849-aaaaaa.png

Ja tak mam już ze dwa tygodnie... co jest ze mną nie tak?

w57vyx8dubspq12k.png
Też wczoraj to czytałam mojemu B a on do mnie " Eee jakąś sciema ty tak masz od ponad miesiąca". Ale powiem wam ze dziś coś mnie złapali i cała chata wysprzatana. Nie pamiętam kiedy tu tak było. :o Może to znak! :D
 
reklama
Do góry