reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem klockiem. Jestem kwadratowa. Obecnie zaopatruję się w ciucholandach, ciuchy za grosze i zawsze jakaś satysfakcja, że mam coś nowego w szafie. Całą ciążę służą mi dwie pary spodni, takich rurek, ale wyglądają jak leginsy. Przysięgam, że po porodzie je spalę, bo już nimi rzygam.
 
reklama
Ja mam na pośladkach,biodrach ,na udzie z tyłu (tylko n jednym mimo iż przecież nogi tak samo tyły :D),na piersiach,teraz nowe na piersiach,które już o dziwo znikają,no i teraz na brzuchu. Dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie mam jędrną skórę i tych na piersiach(starych) i na nogach i biodrach w ogóle nie widać,no ale na pośladkach pod słońce widać a w zwykłym świetle nie więc mam nadzieję,że doprowadzę do fajnego stanu mój brzuch tak jak resztę ciała


Ja pierwsze opłakiwałam strasznie,teraz patrzę ile ich jeszcze wyjdzie i dalej mi źle ale już jakoś zaczęłam się przyzwyczajać i teraz po prostu ciagle smaruje czymś ten brzuch ,żeby zminimalizować ryzyko ich tragicznego wyglądu później

Ja miałam od początku na piersiach i też się cieszyłam ,że nie będę mieć na brzuchu a tu bam ;) wysypało mnie mimo smarowania wszystkim

Mnie też na laser nie stać i właśnie czytałąm dość dużo o tej maści i nie wiem czy się na nią skusić.

Elancyl-po tym schodzą mi na piersiach, n brzuchu widocznie musiały się pojawić bo mam strasznie delikatną skórę a pojawiły się praktycznie tylko na stronie na której śpię ,więc myślę ,że to po prostu z mojej głupoty czyli z tego ,że krem wchłaniał się w pościel a nie w skórę :(
olejek migdałowy,kokosowy i masło shea

Ha ha ja mam tak z wierzchnim okryciem :D jak jest zimno to nie mam co założyć ;) zadna kurtka nie pasuje ,pożyczam męża bluzę do chodzenia po domu a jak jest zimno na zewnatrz i muszę gdzieś iść to po prostu marznę ;)

Ja też Elancylem się smaruje ale specjalnie rano po prysznicu. Sporo nakładam i wszędzie. I odpukac nigdzie mi jeszcze nie wyskoczył nowy. Bo rozstępy to ja mam. Całe mnóstwo wszędzie, na tyłku biorach, piersiach. Jak bylam młodziutka to mi siebporobily :(:( Ale są takie białe jakoś z nimi żyje. :p
 
Jestem klockiem. Jestem kwadratowa. Obecnie zaopatruję się w ciucholandach, ciuchy za grosze i zawsze jakaś satysfakcja, że mam coś nowego w szafie. Całą ciążę służą mi dwie pary spodni, takich rurek, ale wyglądają jak leginsy. Przysięgam, że po porodzie je spalę, bo już nimi rzygam.
Hahahahha to dokladniw tak jak ja- 2 pary spodni na zmiane nosze xD tez juz na nie patrzec nie moge!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też Elancylem się smaruje ale specjalnie rano po prysznicu. Sporo nakładam i wszędzie. I odpukac nigdzie mi jeszcze nie wyskoczył nowy. Bo rozstępy to ja mam. Całe mnóstwo wszędzie, na tyłku biorach, piersiach. Jak bylam młodziutka to mi siebporobily :(:( Ale są takie białe jakoś z nimi żyje. :p
Ja się Elancylem codziennie 2 razy dziennie smaruję od początku 4 miesiąca i niestety ale mam czerwone krechy. Pocieszam się,że mi znikną bo na piersiach już to robią a tych po dojrzewaniu w ogóle nie widać i mam nadzieję,że to samo zrobią na brzuchu.
Ale te na piersiach to na pewno zasługa Elancylu bo dość szybko znikają .
 
Ha ha dziewczyny ja całą zimę praktycznie chodziłam w jednych spodniach lub leginsach a teraz tylko w leginsach. Na tamte spodnie już nie patrzę ;) a leginsów mam dużo więc jest ok :D
 
O to jakbyś dała znać jeśli się dowiesz czy można czy nie to byłoby ekstra
Dan znać :)

Ja też mam dwie pary spodni i w dodatku to są takie same pary spodni bo właśnie takie znalazłam w rozsądnej cenie i dobrze sie w nich czulam :D do tego ostatnio leginsy trochę noszę.. :D
 
Jestem klockiem. Jestem kwadratowa. Obecnie zaopatruję się w ciucholandach, ciuchy za grosze i zawsze jakaś satysfakcja, że mam coś nowego w szafie. Całą ciążę służą mi dwie pary spodni, takich rurek, ale wyglądają jak leginsy. Przysięgam, że po porodzie je spalę, bo już nimi rzygam.
aaa miałam tak w pierwszej ciąży. Zostawiłam mimo to jedne spodnie ciążowe a teraz ich ani razu nie założyłam. Jak na nie patrzę to mi niedobrze bo mi przypominają najgorsze chwile w tamtej ciąży. Teraz chodzę przeważnie w czarnych legginsach ale ja nadal lubię mimo wszystko:)

Ja dzisiaj po wizycie. Jutro mam ciążę donoszoną[emoji16][emoji16][emoji16] taa daaam. No i ponoc wody na granicy i łożysko się starzeje... Następna wizytę miałam mieć 29go ale kazała mi przełożyć i przyjść wcześniej. Zatem idę 24go. No i jest szansa, że urodzę przed terminem a to moje marzenie;))
Miała któraś z Was przypadek z tym łożyskiem? Bo nie wiem czy się nastawiać, że jednak coś wcześniej pójdzie... Ale chyba zacznę dziś pakować torbę;)
aaaa przez 3 tygodnie na wadze mi przybyło 700g, a młoda przybrała 800g więc to nie ja tyje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko niedawno czułam że zemdleje, nie mogę nic jeść bo mi niedobrze, dobrze że wizyta w czwartek [emoji58] może to że zmęczenia...czy wy też nie macie apetytu i robi się wam niedobrze? W sumie to przyswajam tylko co jakiś czas coś słodkiego a potem zgaga?

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem klockiem. Jestem kwadratowa. Obecnie zaopatruję się w ciucholandach, ciuchy za grosze i zawsze jakaś satysfakcja, że mam coś nowego w szafie. Całą ciążę służą mi dwie pary spodni, takich rurek, ale wyglądają jak leginsy. Przysięgam, że po porodzie je spalę, bo już nimi rzygam.

Ja spodni przez całą ciążę miałam tylko jedne i dwie pary leginsow, przez to znienawidziłam chodzić w leginsach. Jak tylko urodze, nigdy już nie założę tych kalesonów. Spodnie jak spodnie, u mnie od początku był większy problem z bluzkami, bo jakoś od razu jak zaczął mi brzuch widać to miałam go bardzo nisko i wszystkie bluzki za krótkie. Nie wiem jak wy ale ja teraz jakoś przesłałam lubić chodzić na zakupy, bo jest tyle teraz ładnych ubrań letnich a ja i tak na razie ich nie założę :p
 
reklama
Mam gdzieś, że mam bluzki za krótkie [emoji14]
Spodnie mam ciążowe więc gołym brzuchem nie świecę, a nie będę nic kupować specjalnie na miesiąc noszenia. Jakoś się już doturlamy, już naprawdę niedużo zostało.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Do góry