reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
słyszałam że kulturysci używają maci z bardzo wysokim stężeniem mocznika-takie na recepte. Myślicie że dermatolog mi taką recepte wystawi?

w57vyx8dubspq12k.png
Mysle, ze tak ale nie podczas kp i pologu

 
W Lidlu ostatnio takie pyszne kupiłam te truskawki ale byłam wtedy po 8 bo akurat po morfologii poszłam a jak idę później to już puste półki a tak mi się marzą.. :( też próbowałam się borówkami pocieszyć ale to nie to :D
 
a czego tu się wstydzić , ot taka pamiątka ze kiedyś nosiłaś dziecko pod sercem :) Ja też mam (kilka ;)) rozstępów i całe szczęście tylko kilka przy tym jak przytyłam powinnam mieć ich chyba 3 albo 4 razy tyle .

A ja właśnie bardzo mało przytyłam,mam tylko brzuch ale chyba po prostu za szybko ostatnio urósł.
Ciągle się i tak smaruję bo na piersiach wyskoczyły mi wcześniej i już znikają po moim kremie i teraz mocno mocno smaruję brzuch ,żeby tego nie wyszło nie wiem ile no i mam nadzieję,że znikną chociaż w takim stopniu jak na piersiach czyli praktycznie całkowicie :D
Po prostu taka tendencja do rozstępów i nic z tym nie zrobię. Mam taką cienką skórę,że wszystko przez nią widać
 
Ja dokladnie tak samo... kiedys wymyslalam cuda na kiju, a teraz jakos smaki inne i tak tego nie czuje. Mam nadzieje ze po ciazy to wroci bo uwielbiam gotowac i... jesc;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dokładnie tak samo. Przeglądałam blogi, gotowałam zdrowo a teraz... :\ Idę zrobić mufinki razowe z malinami chyba bo mam wyrzuty sumienia :p
 
reklama
A ja właśnie bardzo mało przytyłam,mam tylko brzuch ale chyba po prostu za szybko ostatnio urósł.
Ciągle się i tak smaruję bo na piersiach wyskoczyły mi wcześniej i już znikają po moim kremie i teraz mocno mocno smaruję brzuch ,żeby tego nie wyszło nie wiem ile no i mam nadzieję,że znikną chociaż w takim stopniu jak na piersiach czyli praktycznie całkowicie :D
Po prostu taka tendencja do rozstępów i nic z tym nie zrobię. Mam taką cienką skórę,że wszystko przez nią widać

A ja sie nie przejmuje nawet jakby mi wyskoczyly rozstepy to sa lasery [emoji12]w dzisiejszych czasach wszystko mozna naprawic [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry