reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie obiad na stołówce. Wszystko świeżutkie, pachnące, mniam mniam, takie jak u mamy :) po powrocie wzięłam się za gołąbki, bo kapusta zalegała mi w lodówce. Nie wiem czy wyjdą, bo robię je dopiero drugi raz w życiu ;p Co do gotowania to właśnie na zwolnieniu sporo się nauczyłam.
Byłam na zakupach, truskawki tak pięknie pachniały... więc kupiłam nektarynki ;)
 
reklama
był na naszym forum sezon na mandarynki teraz jest moda na truskawki :D a ja tam wole maliny i czereśnie:) arbuza tez lubię , własnie zjadłam sama polowe :oops: ale był malutki ;)
 
Ostatnia edycja:
Teraz te owoce są takie pyszne. Pomidory pięknie pachną i mają smak. Arbuzy jem nałogowo, brzoskwinie , nektarynki, borówki. Truskawek jeszcze nie dorwałam. A już niedługo zaczną się czereśnie [emoji39][emoji39].

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mam mega blizne na szyi od samego ucha do krtani tak mnie rozciachali... przerobiłam chyba wszystko co możliwe na blizny. Zastanawiałam się nad laserem ale to nie na moją kieszeń a przynajmniej nie wtedy a teraz o niej nie myślę i się przyzwyczaiłam. Mialam cepan, contratubex to jest jedno i to samo z tym że cepan polski i bardziej śmierdzi. Ja sporo wydalam na maść SCAGEL tzn nie była aż tak bardzo droga ale smarowalam dużo i często to jest taka wieloskladnikowa bo są też maści z silikonami i ona chyba miała wszystko. Na pewno blizna stała się jaśniejsza u mniej widoczna ale cudów na taką kreche nie ma to wiem. Oczywiście cały czas smarowalam bio oilem chyba nawet 2 lata i dzięki temu i masażowi jest blizna miekka. A jaki był cyrk jak do pracy codziennie wychodziłam bo pracuje przy warzywach więc codziennie na polu w słońcu a opalać nie chciałam więc najpierw chodziłam w apaszkach ale miałam opalona twarz a szyję biała a biust znów opałony [emoji44] więc potem smarowalam blizne kremem z filtrem blockerem i na to grubasna warstwa korektora i tak przez 2 sezony czyli 2 lata! Opłaciło się bo blizna nie zbrazowiala.
Jeśli chodzi o maści to jak byłam nastolatka kupiłam depilator tak załatwiłam sobie nogi że szok co prawda pięknie wyrwal włoski a potem wszystkie odrastajace wzrosły się pod skórę zrobiły się krosteczki i rany po których zostały fioletowe blizny. No tragedia młoda dziewczyna a takie nogi głównie łydki. Kupiłam maść NoScar i ona pomogla naprawdę smarowalam często i pomogło tak że na następne lato miałam już piękne nóżki a depilator wylądował w koszu.
Teraz na brzuchu jeszcze nie mam rozstępów ale smaruje go od początku ciąży bio oilem po kapieli i palmersem rano. Na piersiach mi wyszły w 4 miesiącu to i piersi zaczęłam smarować a w zeszłym tygodniu na lewym udzie po wewnętrznej stronie mam kilka fioletowych kresek i tak myślę że kupię później ten NoScar na to. Ale jeszcze nie wiadomo gdzie i kiedy wyjdą następne [emoji6]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
W Lidlu ostatnio takie pyszne kupiłam te truskawki ale byłam wtedy po 8 bo akurat po morfologii poszłam a jak idę później to już puste półki a tak mi się marzą.. :( też próbowałam się borówkami pocieszyć ale to nie to :D
Oj borowki... ja juz sie nie moge doczekac az bede miala nasze wlasne wyhodowane ... :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Objawy zbliżającego się porodu według mojej aplikacji:
1494865849-aaaaaa.png

Ja tak mam już ze dwa tygodnie... co jest ze mną nie tak?

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry