reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mam pytanie odnośnie czkawek u maleństwa w brzuszku. Jestem w 35 tyg, a od 2 tyg Mała ma bardzo często czkawki-nawet 4 razy dziennie. Czy powinnam się tym martwić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
apropop paczek przypomniało mi się że dwa tyg temu przyszło mi awizo i nieodebrałam... myślicie że jeszcze jest na poczcie czy już raczej nie mam po co iść [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
Wejdź na stronę poczty i sprawdź numer przesyłki. Zobaczysz czy czasem już nie odeslali przesyłki :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
4 razy dziennie...czasem odstęp między jedna czkawką a drugą wynosił godzinę - dlatego tak mnie to zmartwiło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mam pytanie odnośnie czkawek u maleństwa w brzuszku. Jestem w 35 tyg, a od 2 tyg Mała ma bardzo często czkawki-nawet 4 razy dziennie. Czy powinnam się tym martwić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Moja tez ma czesto czkawke,trenuje sobie nie ma sie czym martwic[emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na niedzielna komunie planuje szpilki. Mam nadzieje ze nie spuchne... w ogole tak mi sie nie chce tam isc...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

O maj gad, szpilki? szacun :) Ja to w trampkach albo balerinach śmigam, a szpilkach nawet nie marzę.... Komunia powiadasz, wyżera będzie i to jest chyba jeden plus takich imprez nie. Nie dziwię się,że nei chce Ci się iść :)
 
reklama
Do góry