reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka! Miałam strasznie intensywny weekend ale brakowało mi tego. Chodzę i stękam ale im więcej po za domem tym lepiej [emoji4]
Dzisiaj obudziłam się o 3.00 całą spocona. O 6.00 zasnęłam i o 9.00 znowu obudziłam się zlana potem. Masakra nie wiem co to się teraz dzieje. Dzisiaj też intensywny dzień, muszę dać radę. Trzymam kciuki za wizyty!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
apropop paczek przypomniało mi się że dwa tyg temu przyszło mi awizo i nieodebrałam... myślicie że jeszcze jest na poczcie czy już raczej nie mam po co iść [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
[emoji85] dzwon i pytaj. A co zamawialas ? Ja to sie dzis wkurzylam. Dzwoni o 8 rano kurier. Akurat odsypialam noc. No nic dzwoni czy bede miedzy 10 a 13 w domu. Bede. Ok a czy ja moge zostawic paczke na ochronie ? Hmmm a dlaczego skoro bede w domu ? Bo sasiadom bede zostawial...
Nie prosze Pana prosze mi ja dostatczyc do domu.
I chu# ze to tylko malutka paczka z zalando - biale spioszki dla malej 7pak. Nie bede specjalnie wychodzila po paczke...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
O maj gad, szpilki? szacun :) Ja to w trampkach albo balerinach śmigam, a szpilkach nawet nie marzę.... Komunia powiadasz, wyżera będzie i to jest chyba jeden plus takich imprez nie. Nie dziwię się,że nei chce Ci się iść :)
I to jeszcze rodzina meza siodma woda po kisielu... no ja dopiero tydzien temu sie przesiadlam na tenisowki no bo na zwolnieniu to po co mi szpilki w biedronce na zakupach ;) ale nie puchne- jeszcze;)- wiec powinnam dac rade ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
[emoji85] dzwon i pytaj. A co zamawialas ? Ja to sie dzis wkurzylam. Dzwoni o 8 rano kurier. Akurat odsypialam noc. No nic dzwoni czy bede miedzy 10 a 13 w domu. Bede. Ok a czy ja moge zostawic paczke na ochronie ? Hmmm a dlaczego skoro bede w domu ? Bo sasiadom bede zostawial...
Nie prosze Pana prosze mi ja dostatczyc do domu.
I chu# ze to tylko malutka paczka z zalando - biale spioszki dla malej 7pak. Nie bede specjalnie wychodzila po paczke...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
no właśnie nie wiem[emoji23][emoji23] bo to z aliexpress. I właśnie awiza były już 2. i teraz zastanawiam się czy dwa pojedynczych paczek czy odesłali mi już dwie paczki, a może tylko do jednej i tylko jedna poleciała do chin.[emoji23][emoji23][emoji23] Teraz jestem czujna. Bo to na czym najbardziej mi zależy zamówiłam miesiąc po tych paczkach ( przyszło łącznie z 8 więc nie śmiejcie się ze mnie że nwm co powinnam dostać), także niedługo powinna przyjść

w57vyx8dubspq12k.png
 
A propos zusu! Pamietacie jak wg zusu dostalam odmowe wyplacenia l4 listem zwyklym ktory sie zgubil, wiec wydzwanialam/chodzilam i nikt nie chcial mi powiedziec czemu nie przyznali mi l4, (bo przeciez wyslali list) wiec nie mialam co zrobic zeby sie odwolac.. w koncu udalo sie(po tygodniu prob, szukania znajomosci w zusie itd), okazalo sie ze ksiegowa zle wyliczyla skladki i musielismy doplacic za 9dni oraz napisac wniosek o przywrocenie terminu platnosci tych skladek. Tak tez zrobilismy ok 20 marca!!! Oni maja 30dni (zwyklych- nie roboczych) na odp. Czekalam cierpliwie az cos sie wyjasni i az dostane w koncu kase! Cisza... dzwonilam tam 2 tyg temu. Po kolejnych bojach zeby ktos udzielil mi informacji dowiedzialam sie ze wniosek przyszedl ale jeszcze nie maja odp. Mam dzwonic za kilka dni. Dzwonilam w zeszlym tyg, niemila pani przelaczyla mnie do innego dzialu bo "skad ona ma wiedziec"... trafilam na milego pana (jednak baby to sa france :p) ktory po pol godz sprawdzania powiedzial, ze akurat ja mam pecha!!!!!!! I ktos nie dopelnil swoich obowiazkow i nie zajal sie moja sprawa, czaicie??? Ja na prawde mam pecha! Pierwszy raz chce cos dostac od panstwa i tyle zamiesZania. Pan powiedzial, ze zostawi notke kierownikowi dzialu, bo teraz on sie tym powinien zajac . Da moj nr tel i ktos zadzwoni do mnie tego samego dnia albo nastepnego (to bylo w zeszly wtorek) i co?!! CISZA! Kasy jak nie bylo tak nie ma! Boje sie ze urodze a to dalej nie bedzie zalatwione i wtedy znowu bedzie problem zeby dostac macierzynski- jakas masakra!!! A na L4 jestem od 20 stycznia i nie dostalam jeszcze zadnych pieniedzy... tylko ciesze sie ze mamy pieniadze, bo nie wyobrazam sobie jakby to bylo gdybym potrzebowala tych pieniedzy na wyprawke/kredyt/czynsz czy po prostu na zycie. Masakra!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja puchne poki co tylko na dloniach i to przez te cholerne dretwienia...:(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Mi dłonie tak minimalnie puchna. Ale stopy to nie wieże normalnie. Bo nigdy w życiu tak nie miałam. Patrzę na nie i to nie moje stopy jakieś sloniowate. Zupełnie nie moje jak w jakimś śnie.:p
Zając Ale to przed tobą dopiero bo mnie tak od dobrego tyg dopiero spuchnely. :p :p :p
Idę omleta pochłonąć.
 
Do góry