reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

no właśnie nie wiem[emoji23][emoji23] bo to z aliexpress. I właśnie awiza były już 2. i teraz zastanawiam się czy dwa pojedynczych paczek czy odesłali mi już dwie paczki, a może tylko do jednej i tylko jedna poleciała do chin.[emoji23][emoji23][emoji23] Teraz jestem czujna. Bo to na czym najbardziej mi zależy zamówiłam miesiąc po tych paczkach ( przyszło łącznie z 8 więc nie śmiejcie się ze mnie że nwm co powinnam dostać), także niedługo powinna przyjść

w57vyx8dubspq12k.png
Mama niech Ci przywiezie [emoji23]
Kurcze a ja sie caly czas boje zamawiac z allie...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Zając jak ty masz takie skurcze w nogach to może zrezygnować z tych szpilek co? Ja wczoraj adidasy takie cieniutkie zdięłam na chwilę bo mi coś nie wygodnie było i już nie mogłam ubrać. Reszta dnia w klapkach. Jak ogarnę jadę po wynik wymazu i już myślę w co się ubrać bo raczej nie klapki [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tych urzędach mają bajzel na maxa. Ja tak czekałam miesiąc na pismo z Sądu za którego wydanie musiałam zapłacić 6 zł :D poszłam do nich po miesiącu a babka mówi, że ona jeszcze go nawet nie Napisała. Powiedziałam,że bez tego pisma dziś nie wychodzę i po 15 minutach było gotowe.

A co do zus- mi płaci idealnie a terminie- tzn termin sobie sprawdzam na koncie zusu - uwielbiam je. Tam są wszytskie informacje :)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
W tych urzędach mają bajzel na maxa. Ja tak czekałam miesiąc na pismo z Sądu za którego wydanie musiałam zapłacić 6 zł :D poszłam do nich po miesiącu a babka mówi, że ona jeszcze go nawet nie Napisała. Powiedziałam,że bez tego pisma dziś nie wychodzę i po 15 minutach było gotowe.

A co do zus- mi płaci idealnie a terminie- tzn termin sobie sprawdzam na koncie zusu - uwielbiam je. Tam są wszytskie informacje :)

3jgxskjox8hy3b2y.png
jedyny urząd gdzie wszystko idzie w miarę szybko i sprawnie to urząd stanu cywilnego [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry