reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A co do zył to wyszły mi na początku ciąży praktycznie. Więcej krwi i cienka skóra robią swoje. Na brzuchu mam po dwie pręgi z każdej strony,na dłoniach mam takie jak mąż a On też ma wystające. Na piersiach też są widoczne a na jednym sutku aż jest wybulona jedna żyła,jakbym miała tam wsadzoną rurkę :D

Puchnąć na szczęście nie puchnę(tfu tfu),jedynie jak jest gorąco mam lekko opuchnięte dłonie i nogi ale ja tak miałam całe życie,więc w ciąży tym bardziej.
Ostatnio mój mąż miał opuchnięcie nóg pierwszy raz w życiu i mówił ,że nie może iść bo mu się stopy w buty nie mieściły. Współczuje kobietom w ciąży teraz :D
 
reklama
A co do zył to wyszły mi na początku ciąży praktycznie. Więcej krwi i cienka skóra robią swoje. Na brzuchu mam po dwie pręgi z każdej strony,na dłoniach mam takie jak mąż a On też ma wystające. Na piersiach też są widoczne a na jednym sutku aż jest wybulona jedna żyła,jakbym miała tam wsadzoną rurkę :D

Puchnąć na szczęście nie puchnę(tfu tfu),jedynie jak jest gorąco mam lekko opuchnięte dłonie i nogi ale ja tak miałam całe życie,więc w ciąży tym bardziej.
Ostatnio mój mąż miał opuchnięcie nóg pierwszy raz w życiu i mówił ,że nie może iść bo mu się stopy w buty nie mieściły. Współczuje kobietom w ciąży teraz :D
Wyjsc i mi wyszla siateczka na brzuchu, cyckach... teraz sa takie wystajace, mieciutkie do naciskania ;) :p

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja znowu jestem wkurzona na Zus.Zapłacili mi w kwietniu połowe a mamy juz maj a reszty mi nie dopłacili.Nie wiem ile jeszcze mam czekać.Szlag człowieka trafia:/ Czy macierzyński też tak płacą...?
 
Jakby moj maz odebrał mi taka paczke to za przeproszeniem posrałby sie ile wydałam [emoji23][emoji23][emoji23] juz widze jego mine hahaha co to kur... jest [emoji23][emoji23][emoji23] ostatnio 2 tys wydalam na reszte wyprawki a prawie nic nie kupilam . Po takim gabarecie paczki zawału by dostał.
mój uznał wczoraj ze kuriera na wigilię zaprosimy [emoji23][emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
1494835611-aaaaaa.jpeg

Dzien doberek i do nas doszlo slonce [emoji41]wspaniale chce sie zyc,musze korzystac bo zspowiadaja duzo opadow w tygodniu [emoji35].Ja tez jestem zylasta,ale co tam.Ostatnio gadalam z kumpela z Polski O brzuchu i roztepach i jej mowie,ze no brzuch nie jest jakis wielki roztepow tez nie mam na co ona ...zobaczysz jak urodzisz wtedy moga ci wyjsc... [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozpakowałam:-) ciężkie rzyczy zostawiłam na dole reszte podziwiam :-) Zamówiłam podstawowe rzeczy których mi brakowało albo o nich marzyłam. Czyli mam już materacyk, przewijak, wanienke ze stojakiem. Jakieś rzeczy do pielęgnacji reczniki, pieluchy, spiworki, przescieradla do spania i pluszowego misia z projektorem i muzyką ;-) Dużo tego to prawda wydaliśmy 1700 zl ale tak na prawde zapłacimy z tego tylko podatek. Mój mąż ma z funduszu socjalnego do karty my benefit czyli do tych kart sportowych taki dodatek w postaci punktów. Około 900 punktów rocznie czyli 900 zl na wydanie w kinach różnych punktach usługowych i przeróżnych sklepach. Uzbierał tych punktów sporo więc postanowiliśmy je wydać w ten sposób.
1494835996-aaaaaa.jpeg


0d1y3e3kgrmge34s.png
 
apropop paczek przypomniało mi się że dwa tyg temu przyszło mi awizo i nieodebrałam... myślicie że jeszcze jest na poczcie czy już raczej nie mam po co iść [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
apropop paczek przypomniało mi się że dwa tyg temu przyszło mi awizo i nieodebrałam... myślicie że jeszcze jest na poczcie czy już raczej nie mam po co iść [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
A zostawili drugie awizo? Poczta powinna próbować dostarczyć dwa razy. Myślę, że jeszcze dzisiaj będzie do odebrania albo lepiej zadzwoń do nich zapytaj.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Do góry