reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A czy Wam tez wyszly zyly na wierzch ? Nie puchne, no chyba ze wieczorem po calym dniu mam spuchniete dlonie ale na dloniach, przedramionach, stopach czy dekoldzie mam takie wystajace zyly...normalnie widac jaka ciezka prace wykonuja :p

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja nie zauważyłam żył u siebie, ale ze słyszenia wiem,że dużo kobiet kobiet ma właśnie coś takiego.
U mnie tylko nogi puchną, kostki najbardziej,ale poza tym ok.
 
reklama
Nie smutaj. Ty będziesz laska a ja mały słonik [emoji23] Chociaż wczoraj zważyłam się u dziadków i nie jest tak źle od ostatniej wizyty 3 tyg temu przytyłam 2.5kg. Przy czym od 1.5 tyg tylko 0.6kg więc jest ok!
już niedługo i znów będziemy laski!

w57vyx8dubspq12k.png
No ba wszystkie bez wyjatku bedziemy po porodzie smigac z zabójcza sylwetką nie biore innej opcji pod uwage [emoji3]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Jakby moj maz odebrał mi taka paczke to za przeproszeniem posrałby sie ile wydałam [emoji23][emoji23][emoji23] juz widze jego mine hahaha co to kur... jest [emoji23][emoji23][emoji23] ostatnio 2 tys wydalam na reszte wyprawki a prawie nic nie kupilam . Po takim gabarecie paczki zawału by dostał.
 
Mofro i mocz za mną. Wizytę mam o 13:30. Od ostatniej - 3 tyg temu przytyłam tylko 0,5kg. Choć apetytu faktycznie ostatnio nie mam to i tak jestem zdziwiona.
Zając ...mi żyły tylko na wieczór na brzuchu wyskakują.

O Boże 0.5 kg ?? ja od ostatniej wizyty 3 tygodnie temu przytyłam już 2 kg :p ale to wina ostatniego "popuszczania" sobie ze względu na niski przyrost masy i jeszcze zgrabną sylwetkę . No ale teraz to trochę rzadziej to będę robić. Poza tym od tygodnia nie ćwiczę ze względu na ten okresowy ból który kiedyś się tam pojawił. Ale już jest ok od kilku dni,więc dziś znów zaczynam bo zwariuję.

U nas słoneczko,cieplutko. Przejdę się do apteki po witaminki ,do sklepu i do mamy. A po południu po powrocie męża z pracy zamierzamy skosić trawę na ogrodzie i musimy jechać do banku. Tyle planuję ,ale pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie :D

Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty. :) ja mam dopiero za tydzień i już nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Witam dziewczyny [emoji4] u nas piękna pogoda to korzystamy cale dnie ze slonka. Dziś wstalam tak strasznie opuchnieta [emoji22] ręce mam takie napompowane..a tak sie cieszylam że nie puchne. [emoji33][emoji53]

5djylbetecfse5n6.png
Ja tak samo :D od soboty jestem spuchnięta jak balonik. Oczywiście teściowa zauważyła i dodała komentarz. Mam nadzieje, że nie spuchnę aż tak jak w pierwszej.
Wczoraj gadalam z kolezanka. W ciazy orzytyla 17 kg wiec tylko 1 kg powyzej normy dla osoby z prawidlowym bmi a po roku jest chudsza niz przed ciaza wiec jest nadzieja dla nas ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Moja przutyła 15 a w 3 tygodnie po porodzie jest o kg szcziplejsza niż przed ciążą. Mówi, że nie ma czasu na podjadanie i samo zleciało.


Mi też czop nie odchodził przed porodem, brzuch nie opadł. Sama nie wiem .. Może na prodówce , ale nie zauważyłam.

Mam wrażenie, że teraz taki mały kawałeczek odpadł- wczoraj jak się kąpałam, bo pływała galaretka z nitkami krwi[emoji85][emoji85] Bleee musiałam zmienić wodę. Ale nie jestem pewna.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry