reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ten ktory ja biore ma 56 mg to chyba bez problemu ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zajaczku ja biore 8 tabsow dziennie po 34...

 
reklama
No pewnie ,że bez problemu.To mała dawka a zapotrzebowanie na magnez to kilkaset mg ,więc śmiało jeśli Ci coś dolega. Ja biorę z 2-3 po 100mg i do tego aspargin plus zdrowa dieta a i tak mi wyszło go mało w organiźmie.Czasem mam nawet strasznie bolesne skurcze łydek.
Na jedną może podziałać mała dawka a na drugą nawet duża nie podziała bo to zależy od stopnia wchłaniania się do organizmu. Jeśli czujesz,że dotychczasowa dawka nic nie daje to spokojnie weź następną.
 
Dostalyśmy wypis i idziemy do domku [emoji6][emoji4][emoji1] Sądzę ze tam juz nie będę miala tyle czasu więc moge sie przez chwilę nie odzywać [emoji53] Oczywiście nadal będę trzymać kciuki [emoji110] Do zobaczenia wkrótce [emoji8]
Ps. Fajnie ze Was znalazłam [emoji9]

16udskjopmtfyunf.png
 
Dostalyśmy wypis i idziemy do domku [emoji6][emoji4][emoji1] Sądzę ze tam juz nie będę miala tyle czasu więc moge sie przez chwilę nie odzywać [emoji53] Oczywiście nadal będę trzymać kciuki [emoji110] Do zobaczenia wkrótce [emoji8]
Ps. Fajnie ze Was znalazłam [emoji9]

16udskjopmtfyunf.png
Ale super ;) powodzenia w tych pierwszych chwilach takich naprawdę sam na sam [emoji7][emoji7][emoji7] Odzywaj się jao będziesz miała chwilę

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dostalyśmy wypis i idziemy do domku [emoji6][emoji4][emoji1] Sądzę ze tam juz nie będę miala tyle czasu więc moge sie przez chwilę nie odzywać [emoji53] Oczywiście nadal będę trzymać kciuki [emoji110] Do zobaczenia wkrótce [emoji8]
Ps. Fajnie ze Was znalazłam [emoji9]

16udskjopmtfyunf.png
Ale super ! Fajnie Wam :) odzywaj sie i dawaj znac co u was :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dostalyśmy wypis i idziemy do domku [emoji6][emoji4][emoji1] Sądzę ze tam juz nie będę miala tyle czasu więc moge sie przez chwilę nie odzywać [emoji53] Oczywiście nadal będę trzymać kciuki [emoji110] Do zobaczenia wkrótce [emoji8]
Ps. Fajnie ze Was znalazłam [emoji9]

16udskjopmtfyunf.png
Zazdroszczę Ci [emoji16] spokojnych i przespanych nocek życzę [emoji2] [emoji2]
 
Dostalyśmy wypis i idziemy do domku [emoji6][emoji4][emoji1] Sądzę ze tam juz nie będę miala tyle czasu więc moge sie przez chwilę nie odzywać [emoji53] Oczywiście nadal będę trzymać kciuki [emoji110] Do zobaczenia wkrótce [emoji8]
Ps. Fajnie ze Was znalazłam [emoji9]

16udskjopmtfyunf.png
Wszystkiego dobrego kochana :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry