reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Teraz się obawiam czy brać aż 3 xd
Na nie wiem ile mialo magne b6 ale tego tez bralam 3x1
Poza tym skoro lekarz tak zalecil to ja bym obaw nie miala :)
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Anulka, ale super. Nie ma to jak w domu. Fajnie, że poród masz już za sobą. Przede wszystkim masz już dzidziusia po tej stronie, możesz tulić, całować. Nie spieszy mi się do porodu, ale czekam z niecierpliwością na moment aż zobaczę swoje dziecko. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać, do kogo będzie podobna :-)
 
A ja z kolei słyszałam że magnezu się nie da przedawkować bo jego nadmier jest poprostu nie przyswajany. Poza tym utrzymuje się w organizmie tylko 24h więc niedobory Trzeba uzupełniać bardzo na bieżąco;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Cześć, pojachalam dziś do siostry, miałam jej popilnować synka kiedy będzie sprzątać, bo przy nim się ostatnio nie da (ma 1,5 roku)

A tam było moje Baby Shower!!! [emoji2] Siostry, kuzynki, koleżanki, poza jedną wszystkie mamusie i z dziećmi [emoji4] Było wspaniale!
Zdjęć z imprezki jeszcze nie mam ale dostałam elektroniczną nianię, którą chcieliśmy kupić (ręka mojego męża), były zabawy i życzenia od wszystkich cioć dla Helenki w malutkim kuferku [emoji7]
1494691231-aaaaaa.jpeg
1494691236-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Cześć, pojachalam dziś do siostry, miałam jej popilnować synka kiedy będzie sprzątać, bo przy nim się ostatnio nie da (ma 1,5 roku)

A tam było moje Baby Shower!!! [emoji2] Siostry, kuzynki, koleżanki, poza jedną wszystkie mamusie i z dziećmi [emoji4] Było wspaniale!
Zdjęć z imprezki jeszcze nie mam ale dostałam elektroniczną nianię, którą chcieliśmy kupić (ręka mojego męża), były zabawy i życzenia od wszystkich cioć dla Helenki w malutkim kuferku [emoji7]
1494691231-aaaaaa.jpeg
1494691236-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ale super niespodzianka !

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Cześć, pojachalam dziś do siostry, miałam jej popilnować synka kiedy będzie sprzątać, bo przy nim się ostatnio nie da (ma 1,5 roku)

A tam było moje Baby Shower!!! [emoji2] Siostry, kuzynki, koleżanki, poza jedną wszystkie mamusie i z dziećmi [emoji4] Było wspaniale!
Zdjęć z imprezki jeszcze nie mam ale dostałam elektroniczną nianię, którą chcieliśmy kupić (ręka mojego męża), były zabawy i życzenia od wszystkich cioć dla Helenki w malutkim kuferku [emoji7]
1494691231-aaaaaa.jpeg
1494691236-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
Super niespodzianka [emoji7]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, pojachalam dziś do siostry, miałam jej popilnować synka kiedy będzie sprzątać, bo przy nim się ostatnio nie da (ma 1,5 roku)

A tam było moje Baby Shower!!! [emoji2] Siostry, kuzynki, koleżanki, poza jedną wszystkie mamusie i z dziećmi [emoji4] Było wspaniale!
Zdjęć z imprezki jeszcze nie mam ale dostałam elektroniczną nianię, którą chcieliśmy kupić (ręka mojego męża), były zabawy i życzenia od wszystkich cioć dla Helenki w malutkim kuferku [emoji7]
1494691231-aaaaaa.jpeg
1494691236-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ale czad:))) Ojj ja też bym chciała żeby ktoś takie cudo zorganizował:) Świetny pomysł:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja z kolei słyszałam że magnezu się nie da przedawkować bo jego nadmier jest poprostu nie przyswajany. Poza tym utrzymuje się w organizmie tylko 24h więc niedobory Trzeba uzupełniać bardzo na bieżąco;)

w57vyx8dubspq12k.png

Z magnezem to prawda. Ale podobno trzeba uważać z witamina B bo jej przedawkowanie zwłaszcza długotrwałe nie jest dobre. Dlatego mój lekarz zaleca Asmag forte i witaminę B complex osobno. Magnezu biorę 4x2. I jeszcze staram sie jeść dużo produktów bogatych w ten pierwiastek [emoji3]

Gemina ale super niespodzianka!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry