reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja juz sie od rana zmachałam . Nie mam sił [emoji23][emoji23][emoji23] pracowity dzien dzis bo pare tortow do zrobienia dwa juz zrobione . Ostatnie torty przed rozwiazaniem [emoji16]
1494659902-aaaaaa.jpeg

1494659933-aaaaaa.jpeg
Zdolniacha z Ciebie
 
reklama
za mną fatalna noc , miałam skurcze równo co 15 min .Miałam już nawet nospe brać ale cały czas wmawiałam sobie że to ostatni i zaraz przejdzie , i tak się mordowałam do 5 rano ,aż padłam ze zmęczenia i zasnęłam .Wstałam niedawno bo obudził mnie kolejny skurcz :( ale to na 100 % są te przepowiadające tylko ( take bóle menstruacyjne tylko nieco silniejsze )Brzuch twardy jak kamień
 
za mną fatalna noc , miałam skurcze równo co 15 min .Miałam już nawet nospe brać ale cały czas wmawiałam sobie że to ostatni i zaraz przejdzie , i tak się mordowałam do 5 rano ,aż padłam ze zmęczenia i zasnęłam .Wstałam niedawno bo obudził mnie kolejny skurcz :( ale to na 100 % są te przepowiadające tylko ( take bóle menstruacyjne tylko nieco silniejsze )Brzuch twardy jak kamień
Obserwuj może zrobią się silniejsze i częstsze.

 
Witam sie z rana! Juz od godziny nie spie, w nocy pobudka 3 razy - takie zycie [emoji14]
Tak leze i sie zastanawiam, czy ktoras tak ma i czy to normalne, ze dzidzia rusza Wam sie prawie caly czas? Ja wystarczy ze nie stoje/nie chodze i juz! Caaaaaly czas! Rano jesZcze zanim sie do konca obudze - juz sZaleje, w aucie, na kanapie, prZy stole, wystarczy ze siedze albo leze i brZuch chodzi! To jest normalne? Kiedy Ona spi? [emoji14] boje sie ze bedzie nadpobudliwa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj moja tak ma... czasami ma leniwe dni ,ale zazwyczaj to.caly czas ją czuję, siedze ,leżę , chodzę nie ma znaczenia dla mojego malego wierciuszka [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
To straszne. Mi tez od jakiegos tygodnia. Od lokci w dol. I bolą nienilosiernie. Rano musi minac dobre pol godz zanim cos wezme do rak.
Chyba zwiejsze dawke magnezu z wit b6. Teraz biore jakos gdzie jest napisane 1 tabletka ale moze zaczne brac jeszcze przed snem ? To jakis tragizm :(
A Ty jak sobie radzisz ?
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
To dokup sam magnez np asmag forte..wit b moze i wiecej nie mozna ale magnez w ciazy ponoc trudno przedawkowac

 
Wezme i ja. Mimo, ze jest napisane zeby brac 1x dziennie.
Zając nie bój się brać więcej. Mi doktor mówił,że żeby coś podziałało na dolegliwości ciążowe to trzeba brać co najmniej 2-3 razy dziennie bo teraz jest dużo większe zapotrzebowanie na magnez,którego i tak nie da się przedawkować,więc żeby się nie bać.
BTW mam na myśli ten z dawką 100.
Do tego biorę aspargin,który też ma magnez a i tak czasem mam twardnienia brzucha a w badaniach magnez wyszedł mi lekko powyżej dolnej granicy. No i z pożywienia też raczej dużo magnezu dostarczam,więc to zapotrzebowanie musi być naprawdę duże,tym bardziej u aktywnych ciężarówek.
 
Zając nie bój się brać więcej. Mi doktor mówił,że żeby coś podziałało na dolegliwości ciążowe to trzeba brać co najmniej 2-3 razy dziennie bo teraz jest dużo większe zapotrzebowanie na magnez,którego i tak nie da się przedawkować,więc żeby się nie bać.
BTW mam na myśli ten z dawką 100.
Do tego biorę aspargin,który też ma magnez a i tak czasem mam twardnienia brzucha a w badaniach magnez wyszedł mi lekko powyżej dolnej granicy. No i z pożywienia też raczej dużo magnezu dostarczam,więc to zapotrzebowanie musi być naprawdę duże,tym bardziej u aktywnych ciężarówek.
Ten ktory ja biore ma 56 mg to chyba bez problemu ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry