reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Na "porodówce" był odcinek gdzie kobieta urodziła na stojaka obok łóżka bo nie zdążyła na niego wejść. Mąż chyba dziecko złapał ;) ale kobieta szersza była i mnie to raczej nie grozi :D



Ja wstaję ok 2 razy w nocy ale to i tak mnie strasznie męczy. Chodzę jak zombie w dzień.



Dziewczynki od kilku dni jest mi niedobrze :( nie permanentnie ,ale tak mnie łapie kilka razy w ciągu dnia i częściej mam potrzebę 2,chociaż po chwili mija. Do tego mi słabo :( trzymajcie kciuki,żeby to nie było TO bo dopiero kończę 35 tydzień.
Widziałam ten odcinek ;-) wróciła z toalety i poszło, dobrze, że ten mąż czuwał :-o byłam w szoku [emoji33] ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widziałam ten odcinek ;-) wróciła z toalety i poszło, dobrze, że ten mąż czuwał :-o byłam w szoku [emoji33] ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
też to oglądałam [emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Też widziałam ten odcinek porodówki, co kobieta wyszła z łazienki ,nie zdążyła się położyć na łóżko i gdyby nie mąż to dzieciak by na podłogę wypadł:-D:o kurcze.....

Dla tych co się bardzo nudzą na TV PULS leci "zbuntowany anioł":-D haha mam sentyment do tego serialu, moje lata można powiedzieć dziecięce.....znam chyba na pamięć heh.

Dopisałam do tabelki mam nadzieję wszystkie kobity, chyba nikogo nie pominęłam.

Wiecie że czekamy na 14 bab i 14 facetów:biggrin2::biggrin2: ale się równiutko ułożyło
 
Nabór na zamknięty wątek jest chwilowo wstrzymany. Oczywiście można się do mnie zgłaszać i będzie lista oczekujących na dostęp [emoji6]

Mamy też drugą moderatorkę
*Vanilia* do której można się zwracać z problemami [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też widziałam ten odcinek porodówki, co kobieta wyszła z łazienki ,nie zdążyła się położyć na łóżko i gdyby nie mąż to dzieciak by na podłogę wypadł:-D:o kurcze.....

Dla tych co się bardzo nudzą na TV PULS leci "zbuntowany anioł":-D haha mam sentyment do tego serialu, moje lata można powiedzieć dziecięce.....znam chyba na pamięć heh.

Dopisałam do tabelki mam nadzieję wszystkie kobity, chyba nikogo nie pominęłam.

Wiecie że czekamy na 14 bab i 14 facetów:biggrin2::biggrin2: ale się równiutko ułożyło
To chłopców będzie 15 bo brakuje mnie w tabelce ;-)
Nikodem, 12.06 [emoji177]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie wlasnie naszlo, ze mam wszystkiego za malo :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zając nie kupuj na zapas jak Ci będzie za mało zawsze można dokupić a tak niepotrzebnie wydasz tylko kasę na którą już teraz narzekasz [emoji12] sklepy jak stały tak będą stać nie wiadomo jak szybko Rozalia będzie rosnąć ja bym się wstrzymała

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
O matko jak powiedzialas polozna srodowiskowa to przypomnialo mi sie ze ja musze dupsko ruszyc do przychodni !

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Spoko! Masz czas! Ja dzwoniłam juz, bo ona pracuje w szpitalu w którym chce mieć cc i przed umówieniem wizyty kwalifikacyjnej zadzwoniłam dl niej [emoji3]

hehe ja suszarkę to mam niecałą i to wszystkiego łącznie z pieluchami ,ręcznikami i kocykiem :D nie wiem czy potrzeba mi aż tyle ubranek. W końcu nie będę dziecka co 2 godz przebierać a pewnie mi i tak ludzie poprzynoszą tego tyle,że nie zdążę malca we wszystko ubrać;)

Oj nie mów hop! Jak ci sie tragi ulewajace dziecko to moze sie okazać ze będziesz przebierać co 10 min i prać 3 razy dziennie [emoji6] oczywiście nie życzę!


To chłopców będzie 15 bo brakuje mnie w tabelce ;-)
Nikodem, 12.06 [emoji177]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczynek tez 15. Mojej brakuje [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja wczoraj oglądałam ta porodówkę. I w tym odcinku 2 pary rodzily taka nastolatka 16 lat. I druga para gdzie babka rodzila 2 dziecko. I ona tak krzyczała tak ja bolalo, ze az sie poplakalam. Powiem wam ze troche mnie to zestresowalo. Ona nawet nie pozwolila sie zbadac poloznej. Masakra jakas. Powiedzialam mojemu ze odwołuje ta cala akcje z porodem. Koniec ja nie rodze!
 
Do góry