reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też mam nadzieję doczekać do czerwca w końcu na 19 mam termin to może aż tak nie przyśpieszę ;)
Nie chcę nic mówić my mieliśmy na 17 [emoji12]

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
reklama
Też widziałam ten odcinek porodówki, co kobieta wyszła z łazienki ,nie zdążyła się położyć na łóżko i gdyby nie mąż to dzieciak by na podłogę wypadł:-D:o kurcze.....

Dla tych co się bardzo nudzą na TV PULS leci "zbuntowany anioł":-D haha mam sentyment do tego serialu, moje lata można powiedzieć dziecięce.....znam chyba na pamięć heh.

Dopisałam do tabelki mam nadzieję wszystkie kobity, chyba nikogo nie pominęłam.

Wiecie że czekamy na 14 bab i 14 facetów:biggrin2::biggrin2: ale się równiutko ułożyło
O taaaak zbuntowany ! Ogladalam wczoraj ;)
Dopoero usiadlam od 8...pranie , prasowanie, pozniej relaks w wannie, teraz obiad robilam i siedze uffff :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Zając nie kupuj na zapas jak Ci będzie za mało zawsze można dokupić a tak niepotrzebnie wydasz tylko kasę na którą już teraz narzekasz [emoji12] sklepy jak stały tak będą stać nie wiadomo jak szybko Rozalia będzie rosnąć ja bym się wstrzymała

ex2b3e5efllsxoqe.png
Masz racje... ale.ja ciagle mam wrazenie, ze ja urodze i sklepy znikna z powierzchni ziemii ;) ale dokupoe to czego mi ewidentnie brakuje- biale na krotki, czapeczki i ze 3 spiochy. Eta wsio ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dziewczyny, ja wczoraj oglądałam ta porodówkę. I w tym odcinku 2 pary rodzily taka nastolatka 16 lat. I druga para gdzie babka rodzila 2 dziecko. I ona tak krzyczała tak ja bolalo, ze az sie poplakalam. Powiem wam ze troche mnie to zestresowalo. Ona nawet nie pozwolila sie zbadac poloznej. Masakra jakas. Powiedzialam mojemu ze odwołuje ta cala akcje z porodem. Koniec ja nie rodze!
I w nosie mam nie ogladam juz tego a chcialam zaczac ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Przebierac bo przebierac dla widzimisie to nie ale jak sie poulewa albo obsra po pachy to nie chce co chwila prac [emoji12]
Ja myślę,że będę mieć spokojne dziecko,które kupkę będzie robiło tak jak należy do pampersa i to niedużo ,do tego ulewać się będzie ewentualnie tylko na pieluszkę podczas karmienia :D pozytywne myślenie to klucz do sukcesu ;)
nie no tak serio jak się wda we mnie to mam przewalone :D

Pytanie...powtarzalyscie teraz przed porodem cytomegalie? Ja badalam 2 razy i nwm.czy warto jeszcze raz?
Ja mam teraz tylko morfologię,mocz i żelazo,GBS i tyle. Cytomegalię o ile miałam to na samym początku tak jak resztę tych wszystkich wydziwianych badań.
Widziałam ten odcinek ;-) wróciła z toalety i poszło, dobrze, że ten mąż czuwał :-o byłam w szoku [emoji33] ;-)
Tak to ten odcinek,ja również byłam w szoku,aż o tym mężowi opowiedziałam.
Oj nie mów hop! Jak ci sie tragi ulewajace dziecko to moze sie okazać ze będziesz przebierać co 10 min i prać 3 razy dziennie [emoji6] oczywiście nie życzę!

To wtedy zakupię więcej ubranek jesli będzie brakować. A tak to wszyscy mi mówią,żeby nie kupować bo dostanę od ludzi,więc im wierzę ;) tym bardziej ,że mam mnóstwo rodziny "po sąsiedzku"
Usiadlam Rozalia sie tak kreci [emoji7]i jak ona sie kreci to mnie kuje w dole... tak chwilowo... w co moze mnie kuc ?
Nie wiem,ale ja tak mam od dłuższego czasu,praktycznie 2 miesiące bo młody siedzi dość nisko i mój brzuch wygląda jak przed samym porodem :D
Lekarz mówił,że to norma i będzie coraz gorzej i miał rację ;) czasami tak kłuje ,że wyglądam jakbym miała skurcz porodowy.
Ja to zwykle odczuwam w okolicach łechtaczki tyle,że od środka,w okolicach szyjki i ogólnie tam nisko,więc myślę ,że w różne narządy wbija swoje łapki.
 
reklama
Do góry