reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja tez potrzebuje ubranka tylko na wyjscie. Jak dalej bedzie tak kiepsko z ta pogoda to chyba trzeba zaopatrzyc sie w cos cieplejszego:(

Ja za pierwszym razem jak rodzilam to byla to nagla cc po ktg wizycie. I dostalam szpitalna "szmate" do ubrania. Miala przod i tyl, a po bokach mega rozciecia, wlasciwie dziury! Dlatego tym razem mam juz w torbie 5 ladnych koszul, i bez nich nigdzie sie nie ruszam;) musialam dobe lezec w tym lachmanie, i czulam sie z tym zle. Mala, glupia rzecz, a jakos juz 4 lata siedzi w mojej glowie;)
 
Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
GRATULACJE, śliczna dziewczynka... A jaka duża. [emoji7] [emoji7]

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
62 mam tylko suszarke...zauwazylam, ze nie mam 62 pod spiochy do szpitala, wiec zamowilam 7pak z zalando zwyklych bialych ;) wybkeram sie do pepco moze tam.znajde jakies spiochy bo mam tylko 2 pary. No i pare sztuk 62 na krotki musze dokupic.
hehe ja suszarkę to mam niecałą i to wszystkiego łącznie z pieluchami ,ręcznikami i kocykiem :D nie wiem czy potrzeba mi aż tyle ubranek. W końcu nie będę dziecka co 2 godz przebierać a pewnie mi i tak ludzie poprzynoszą tego tyle,że nie zdążę malca we wszystko ubrać;)
Ja kopiłam, tylko ubranka w rozmiarze 56 i 62. 56 nawet większość bo z tego co czytałam to nawet 4 kg dzieci się w nich mieszczą. :) Generalnie to nie ma jakiegoś szalu u mnie z ubrankami uważam ze kupiłam, nie duzo wszystko mieści mi się w jednej szufladzie :) Porobiłam komplety zapakowałam do torebeczek :D
Jak bedzie za malo to najwyżej moj B dokupi albo sobie zamówię przez internety. Ale jednak wolałam kilka sztuk mieć zeby B nie musiał mi na ostatnia chwile kupować. W koncu w szpitalu jest sie tylko 2 - 3 dni. A zanim on z pracy wroci, zanim kupi, zanim upierze, wyprasuje... O nie, nie to nie na moje nerwy :D
A ja mam obok mamę ,więc pewnie Ona będzie u mnie w domu ogarnywać co i jak gdyby mąż był zestresowany . No i zapewne będzie do Jego dyspozycji ,gdyby trzeba było kupić ubranka a On by nie wiedział jakie. Chociaż na zakupach sobie dobrze radził :)
Ja ma devolaje na patelni..... któraś chętna? :)
Ja,ja ;) jestem w tak ciulowej dyspozycji ,że nie wiem czy nie zamówię czegoś na obiad bo nie wiem czy dam radę coś zrobić a tu jeszcze pranie muszę powiesić i naczynia pozmywać i drugie pranie puścić,masakra dawno się tak kiepsko nie czułam
 
reklama
ja tak naprawde kupilam ok 20 ubranek i w wiekszosci na rozmiar 56 zeby miec do szpitala bo u nas trzeba miec swoje ubranka :D i cale szczescie ze nie kupilam ich wiecej bo dostalam chyba z 7 toreb ubranek! ogolnie wyszlo mi 6 pralek 6 kg wypchanych na maksa :szok: i z tego co wiem to czeka mnie jeszcze dostawa :D podejrzewam ze Gabi niektorych nawet nie bedzie miala na sobie ;)
 
Do góry