reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja myślę,że będę mieć spokojne dziecko,które kupkę będzie robiło tak jak należy do pampersa i to niedużo ,do tego ulewać się będzie ewentualnie tylko na pieluszkę podczas karmienia :D pozytywne myślenie to klucz do sukcesu ;)
nie no tak serio jak się wda we mnie to mam przewalone :D


Ja mam teraz tylko morfologię,mocz i żelazo,GBS i tyle. Cytomegalię o ile miałam to na samym początku tak jak resztę tych wszystkich wydziwianych badań.

Tak to ten odcinek,ja również byłam w szoku,aż o tym mężowi opowiedziałam.


To wtedy zakupię więcej ubranek jesli będzie brakować. A tak to wszyscy mi mówią,żeby nie kupować bo dostanę od ludzi,więc im wierzę ;) tym bardziej ,że mam mnóstwo rodziny "po sąsiedzku"

Nie wiem,ale ja tak mam od dłuższego czasu,praktycznie 2 miesiące bo młody siedzi dość nisko i mój brzuch wygląda jak przed samym porodem :D
Lekarz mówił,że to norma i będzie coraz gorzej i miał rację ;) czasami tak kłuje ,że wyglądam jakbym miała skurcz porodowy.
Ja to zwykle odczuwam w okolicach łechtaczki tyle,że od środka,w okolicach szyjki i ogólnie tam nisko,więc myślę ,że w różne narządy wbija swoje łapki.
No dobra to moze jakis przepowiadajacy bo najpierw kuło, pozniej stwardnial brzuch a teraz boli jak na okres... kurcze zupelnie nowe odczucia ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Pępek to najmniejszy problem. Trzeba pilnować po kąpieli czy nie jest mokry- suszyć gazikiem. Można psiknąć go tym preparatem raz lub dwa dziennie, ale pilnować żeby był suchy. Nam tak szybko odpadł- nie pamiętam dokładnie kiedy , ale już w szpitalu. A leżałam od soboty do wtorku.

Najgorzej jak ktoś go obsesyjnie opiskuje tym preparatem lub zamoczy i nie wytrze, bo wtedy może zgnić. W szkole rodzenia pani dr powiedziała , że po żółtaczce to drugą najczęstsza przyczyna powrotu na oddział. Mamuśki psikają ile wlezie i pępek gnije.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Tymkowi nic nie robią z pępkiem i już powoli robi się czarny miejscami więc tylko wietrzenie i suszenie po zmoczeniu wodą ja to się cieszę że nas to omija cała ta zabawa z pępkiem [emoji3]

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
Zając u mnie też był raz,później drugi i trzeci ;) a teraz jestem słaba i nie mam sił na nic ;)
ale dzidzia się rusza ,bóle przechodzą po no-spie lub kąpieli,więc jest ok. Tylko te mdłości mnie zastanawiają .

Vanilia trzymamy kciuki. Ja już też chcę wizytę a gdzie tu do 22.
 
reklama
Do góry