reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

DZIEWCZYNKI wstawiłam "Listę mam oczekujących" zaraz pod listą rozpakowanych. Jak któraś podała imię to wpisywałam, jak ktoś chce dopisać to piszcie na priv. Mało nas w tej tabelce, a na forum duuuużo więcej więc mamuśki,które do mnie nie pisały Datę porodu,imię i płeć. AMEN:biggrin2:

już Ci drukuje :)
 
reklama
Dziewczyny nadrobić was od wczoraj wieczorem to nie lada wyczyn :)
U mnie na razie spokojnie, były jakieś epizody bóli ale teraz cisza. Jedynie bolą mnie krzyże a tak to ok. Ruchy teraz są rzadsze. W nocy śpię jak suseł..nawet na siku si nie budzę..
To chyba oznacza że do porodu jeszcze daleko i jakoś dotrwam do 05,06 :)
Wizyta 16ego to wtedy się więcej dowiem co tam na dole słychać..
 
DZIEWCZYNKI wstawiłam "Listę mam oczekujących" zaraz pod listą rozpakowanych. Jak któraś podała imię to wpisywałam, jak ktoś chce dopisać to piszcie na priv. Mało nas w tej tabelce, a na forum duuuużo więcej więc mamuśki,które do mnie nie pisały Datę porodu,imię i płeć. AMEN:biggrin2:
Kurde gdzie ta lista bo znaleźć nie umiem [emoji4]
 
Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
Gratulacje Kochana i powodzenia piękna waga

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
reklama
Do góry