reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
No to się powyłam jak głupia, gratuluję ja też już chce [emoji58]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może cię czyści przed porodem?


Fajnie by było, choć mnie tak czyści co jakiś czas, nosz kuzwa rzygac przez 8 miesięcy to lekkie przegiecie.
Mam już tak dość, spać nie mogę, rzygam, zgaga wróciła z potrojona moca cala dobę, jeść nie mogę bo rzygam, jeszcze teraz to stare łożysko sobie wkrecilam. Bleeeeee
 
Kuzynka dziś do mnie napisała ;-) ciekawe, ciekawe :-D
Mama z mężem na korytarzu małego złapali bo wyskoczył jak z procy ;-) no i trafiłam do księgi rekordów Guinessa ;-)
Hmmm

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Na "porodówce" był odcinek gdzie kobieta urodziła na stojaka obok łóżka bo nie zdążyła na niego wejść. Mąż chyba dziecko złapał ;) ale kobieta szersza była i mnie to raczej nie grozi :D

a mnie denerwuje jak mi mówią wyśpij się przed ciążą korzystaj bo potem będzie ciężko .A ja od kilku nocy ledwo śpię przez to moje sikanie , dosłownie budzę się co 1,5 godz na siku :( dłuższa chwilę zajmuję mi samo wygramolenie się z łóżka potem idę jak zombie do wc , wracam i kolejną dobrą chwilkę próbuję znaleźć sobie wygodną pozycję . Przez taki przerywany sen jestem wykończona w ciągu dnia .

Ja wstaję ok 2 razy w nocy ale to i tak mnie strasznie męczy. Chodzę jak zombie w dzień.



Dziewczynki od kilku dni jest mi niedobrze :( nie permanentnie ,ale tak mnie łapie kilka razy w ciągu dnia i częściej mam potrzebę 2,chociaż po chwili mija. Do tego mi słabo :( trzymajcie kciuki,żeby to nie było TO bo dopiero kończę 35 tydzień.
 
Nakręcacie się okrutnie.
Dajcie jeszcze trochę im w brzuchach posiedzieć.

Ja umówiłam fryzjera i pedicure na 24.05. A wiadomo, że na porodówkę nie pójdę z odrostami [emoji6]
Tak więc jak dla mnie będzie to spowalniacz porodowy, żeby się nie wkręcić razem z Wami.
 
Ja wlasnie w trakcie prasowania, ukladania rzeczy rozmiarem i komoletami do szpitala no i obmyslam stylowe na wyjscie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja juz obmyslilam. Ale ciągle cos dokładam. I tak dziś stwierdziłam ze w 1 torbie to ja za chiny z tymi pamperami, podkładami, podpaskami się nie zmieszczę jak nic w dwe pakuje. A i musze czukierki sobie kupic i jakies orzechy może dla mojego żeby z sil nie opadł:D
 
He he farciara [emoji6] no dzięki [emoji38]
Dostałam ten antybiotyk bo bylo mało wód. Tak jak pisze Monya żeby nie doszło do zakażenia. Potem mialam skurczyki [emoji4] Tak koło 3 zaczęły być silniejsze. O 4.20 wzięli mnie na porodowke i o 4.40 po 3 partych urodzilam [emoji38]
1494484743-aaaaaa.jpeg


16udskjopmtfyunf.png

Jeju jaka ona sliczna!!! Jakie cudo! No mamuśka postarałaś sie!!!! :)
 
reklama
Do góry