reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak jakby :) ide do szpitala 17 rano, zdejma mi szew i zobacza jesli zaczna sie skurcze to idziemy od razu na cc. Jesli nic sie nie bedzie dzialo to poczekamy ze 2 dni :)





O kurde to juz tak niewiele !! Ale ci zleci. Ostatnio sie zastanawialam haha comjest bardziej stresujace wiedziec co cie czeka i wyczekiwac tego dnia czy zeby zaczelo sie z nienacka. Chyba wole z zaskoczenia [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Anulka gratulacje[emoji122][emoji122][emoji122] ladnie poszlo ,A Basienka jaki slodki robaczek [emoji7][emoji7][emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
He he farciara [emoji6] no dzięki [emoji38]
Dostałam ten antybiotyk bo bylo mało wód. Tak jak pisze Monya żeby nie doszło do zakażenia. Potem mialam skurczyki [emoji4] Tak koło 3 zaczęły być silniejsze. O 4.20 wzięli mnie na porodowke i o 4.40 po 3 partych urodzilam [emoji38]
1494484743-aaaaaa.jpeg


16udskjopmtfyunf.png
Jaka śliczna laleczka :-D cudo normalnie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
He he farciara [emoji6] no dzięki [emoji38]
Dostałam ten antybiotyk bo bylo mało wód. Tak jak pisze Monya żeby nie doszło do zakażenia. Potem mialam skurczyki [emoji4] Tak koło 3 zaczęły być silniejsze. O 4.20 wzięli mnie na porodowke i o 4.40 po 3 partych urodzilam [emoji38]
1494484743-aaaaaa.jpeg


16udskjopmtfyunf.png
Wiekszosc porodu na forum przesiadziala...takich porodow nam trzeba ![emoji4] piekna jest[emoji170] nie wyglada na malutka

 
O kurde to juz tak niewiele !! Ale ci zleci. Ostatnio sie zastanawialam haha comjest bardziej stresujace wiedziec co cie czeka i wyczekiwac tego dnia czy zeby zaczelo sie z nienacka. Chyba wole z zaskoczenia [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam mega stresa. Wiem co mnie czeka z cc, ale z drugiej strony pelne przerazenie bo to dwojka.





 
He he farciara [emoji6] no dzięki [emoji38]
Dostałam ten antybiotyk bo bylo mało wód. Tak jak pisze Monya żeby nie doszło do zakażenia. Potem mialam skurczyki [emoji4] Tak koło 3 zaczęły być silniejsze. O 4.20 wzięli mnie na porodowke i o 4.40 po 3 partych urodzilam [emoji38]
1494484743-aaaaaa.jpeg


16udskjopmtfyunf.png
Gratulacje!!! Dużo zdrowia dla was. A córeczka jest prześliczna [emoji7][emoji7]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry