reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
Ojej gratuluje jak cudnie Basia :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Ja jam zaczęłam chodzić do sr to położna mi kazała wyznaczyć dni w które powinnam mieć miesiączkę i ich okolicach oszczędzać się bo najczęściej wtedy dochodzi do poronienia, porodów itd. I faktycznie jak trafiłam z plamienia i zaczynającym się rozwarcie to był to taki termin. Teraz każdy na wstrzymanym oddechu przechodzę :D Teraz od 27 mam "czerwone dni" więc z pełnia się nie pokryje ale idealnie na przeprowadzkę i jak ja mam się oszczędzać :D
 
Anulka Wiedziałam że to tak się skończy, wykrakałaś tą pełnią:-D GRATULACJE mamusiu. Córeczka wcale nie taka maleńka, jak na ten tydzień. Wracajcie szybko do sił:-D Basieńka jest przeurocza,i jakie włoski duże i ciemne hihi.
 
Nie straszcie mnie tymi zabobonami , bo ja czułam ruchy już 15-16 TC. Czyli powinnam się już rozpakowywać. Co prawda torba spakowana , ale dokupiłam kilka małych ubranek i czkam na kuriera a kilka ubranek czeka na pranie. Tak sobie wgrałam , że dziecko będzie małe , bo sprawdziłam w książeczkach zdrowia, że ja byłam mikrusem i mój mąż. Ja nie ważyłam nawet 3kg. Amelia też mikruska , bo w 42 tyg miała 3300. Położna powiedziała, że ona tutaj czuje duże dziecko. No nic USG za 2 tyg. Za 3 mam okulistę.

Ten 9 czerwiec nawet by mi pasował. 2 dni po terminie ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do kolejnej pełni raczej nie dotrwam, bo 6.06 mam termin. A cc chce robić w terminie około porodowym czyli coś koło 30.05-2.06. Ale naprawdę liczę że zacznie się samo i pójdzie szybciej bo lepiej by było gdyby malutki sam chciał wyjść a nie tak na siłę i nagle go wyjeli.
czy któraś może wie czy jak mam dzidzie w ułożeniu poprzeczno-miednicowym ( raz tak raz tak), to brzuch mi się w końcu obniży czy nie za bardzo?
Bo M. mówi że poszedł troszkę w dół ale nie ma aż tak ogromnej różnica jak u niektórych z was

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry