reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png

Gratulacje :) Dzielne dziewczynki ;)
 
reklama
Ale sie dzieje na tym naszym forum [emoji6]
Zajac, ja mam termin na koniec czerwca, wiec bedziemy razem witac forumowe maluszki i wspierac sie w uczekiwaniu na nasze [emoji6]

 
Ale sie dzieje na tym naszym forum [emoji6]
Zajac, ja mam termin na koniec czerwca, wiec bedziemy razem witac forumowe maluszki i wspierac sie w uczekiwaniu na nasze [emoji6]

Tylko umowa, ze nie rodzimy wcześniej ;)
Zazdroszczę Dziewczynom. Beda juz tulily swoje maluszki a my dopieeeero pierwsze skurcze... ale to dobrze beda doswiadczone, mam nadzieje,ze beda na forum i nam pomoga i wesprą ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Eh się nostalgicznie zrobiło. Ja bym chciała rodzic dokładnie za tydzień jak mój m wróci z trasy. Taki przejęty jest ze nie zdarzy ze az boje się co będzie jak faktycznie tak będzie.
Po waszych powodach sama nastawiam się na coś cudownego i niesamowitego i mam nadzieje ze.tak będzie. Moja siostra to osoba mocno stapająca po ziemi i non stop mi mowi: porozrywa cie, będziesz błagać o znieczulenie itp a ja wręcz przeciwnie odsuwam od siebie takie myśli.


Jadę dzisiaj po swojego gbsa i zapodaj sobie mega ostrego chińczyka. Pewnie będzie mnie rura palić po takim jedzeniu ale w d*** to mam [emoji16]

 
Do góry