reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tylko umowa, ze nie rodzimy wcześniej ;)
Zazdroszczę Dziewczynom. Beda juz tulily swoje maluszki a my dopieeeero pierwsze skurcze... ale to dobrze beda doswiadczone, mam nadzieje,ze beda na forum i nam pomoga i wesprą ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Pewnie, ze nie rodzimy wczesniej [emoji6] Termin mam na 27, ale po poniedzialkowej wizycie pewnie gin.go zweryfikuje, oby to nie byl lipiec, wolalabym w druga strone, czyli z tydzien wczesniej, ale w czerwcu koniecznie. Masz racje, swietnie byloby tulic te nasze szkraby, ale mamy jeszcze czas, niech rosna. A dziewczyny po porodach chyba nas tu nie zostawia, tylko beda podpowiadac, dzielic sie z nami wiedza [emoji5]

 
reklama
Eh się nostalgicznie zrobiło. Ja bym chciała rodzic dokładnie za tydzień jak mój m wróci z trasy. Taki przejęty jest ze nie zdarzy ze az boje się co będzie jak faktycznie tak będzie.

Jadę dzisiaj po swojego gbsa i zapodaj sobie mega ostrego chińczyka. Pewnie będzie mnie rura palić po takim jedzeniu ale w d*** to mam [emoji16]

Nooo w du#$e to dopiero bedziesz miala ;) zdazy zdazy zobaczysz jak tylko wejdzie w drzwi Ty bedziesz miala komfort psychiczny, ze mozesz rodzic ;) ja zaraz sobie robie sniadanko :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
Co te dzieiaczki takie malutkie u nas[emoji6] serdeczne gratulacje dziewczynki[emoji170] obie bylysie bardzo dzielne..a teraz idzcir sie poznawac i robic duzo zdjec dla cioci forumowych[emoji6]

 
Anulka gratulacje:))) a swoja droga mam pytanie, zawsze podają antybiotyk? Bo to juz chyba blisko terminu bylo? Czy podają jak wcześniej niż skurcze wody odchodzą?
 
Anulka gratulacje:))) a swoja droga mam pytanie, zawsze podają antybiotyk? Bo to juz chyba blisko terminu bylo? Czy podają jak wcześniej niż skurcze wody odchodzą?

Jak nie ma wód płodowych to dziecko narażone jest na zarazki. Wody chronią przed tym. Jeśli skurcze nie nastąpią po 4-8h od odejścia wód to podaje się antybiotyk.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry