reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Taa sle jeszcze jak 10 cm to luz gorzej jak juz z dzieciakiem na rekach [emoji23][emoji23]
Mama dzwoniła do mnie wczoraj tak koło 16 i się pyta jak tam. No to jej mówię że tak jak ostatnio ale lżej to jeszcze poczekam na rozwój sytuacji żeby nie jechać nie potrzebnie. A ona do mnie. " Jagódka ja cie bardzo proszę żebyś ty ojcu w aucie nie zaczęła rodzić i nie wpadła do szpitala z główką miedzy nogami bo tata może tego nerwowo nie wytrzymać "[emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Mama dzwoniła do mnie wczoraj tak koło 16 i się pyta jak tam. No to jej mówię że tak jak ostatnio ale lżej to jeszcze poczekam na rozwój sytuacji żeby nie jechać nie potrzebnie. A ona do mnie. " Jagódka ja cie bardzo proszę żebyś ty ojcu w aucie nie zaczęła rodzić i nie wpadła do szpitala z główką miedzy nogami bo tata może tego nerwowo nie wytrzymać "[emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png

[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] mama mistrz :) no no Ty tam Ojcu porodowki z ssmochodu nie zrob ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mama dzwoniła do mnie wczoraj tak koło 16 i się pyta jak tam. No to jej mówię że tak jak ostatnio ale lżej to jeszcze poczekam na rozwój sytuacji żeby nie jechać nie potrzebnie. A ona do mnie. " Jagódka ja cie bardzo proszę żebyś ty ojcu w aucie nie zaczęła rodzić i nie wpadła do szpitala z główką miedzy nogami bo tata może tego nerwowo nie wytrzymać "[emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
Haha no tak [emoji23] moj chyba tez by nie wytrzymal
 
Oj dziewczyny, ale was nadrobić to się nie da... Jak już mam chwilę by doczytać te 2 strony co mi zostały sprzed karmienia... To już znowu 15...
Zaczyna się tu dziać jeszcze z tydzień i codziennie jedna na porodówce będzie...
Jak tam u ciebie Anulka? Coś się ruszyło przez noc? Powodzenia.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry