reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Anulka powodzenia [emoji110]

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
A pytanie do mam juz po porodzie,czy macie jakies porady co by jeszcze spakowac do torby szpitalnej?ja juz juz prawie wszystko mam ,ale ciagle cos dopakowuje [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Mi najbardziej przydały się pieluszki tetra franela. Warto zapakować dodatkowy kocyk bo jak się dziecku uleje albo posika, to się przyda. Warto też mieć swój mięciutki papier toaletowy, albo nawet ten mokry po porodzie napewno się przyda, a w szpitalu różnie bywa czasem papier ścierny w kibelku.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Dziewczyny a pytanie takie jaki macie stosunek do porodu od poczucia pierwszego ruchu dziecka? W sensie czy myslicie ze to prawda ze od poczucia 1 ruchu pierworodka urodzi w ciagu 20-22 tygodnia po poczuciu ruchu a wielorodka po 22-24 tygoniach?
Ja poczułam pierwsze ruchy bardzo szybko ok 13, 14 tc a urodziłam w 33 więc mniej więcej się zgadza...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Do góry