reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Eeeee lipa zadna nie urodzila ;)

Maz mnie obudzil jak wstawal do pracy i juz nie zasne. Dziewczyny juz nie wiem co mam robic z tymi rekami. Tak dretwieja, ze az bola jakbym jakies zatory miala...w nocy bola, rano bola... zeby samo dretwienie..ale bol...
Dzis pierwsze prasowanko. I ta torbe pomalu pakuje... bo straszycie. Chociaz uwazam, ze dopoki nie mam torby to nic sie nie zacznie- taka samospelniajaca sie przepowiednia ;)
Musze mezowi powiedziec zeby mi male wody pokupowal te z dziobkiem. I zelki. I ktoras mowila o rolce delikatnego papieru

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ej ej ja tez zamierzam- jak maz przyjdzie rano- on z dzidziutem a ja myc glowe, suszyc i wyprostowac [emoji12] u mnie to nie ma nic gorszego niz nie umyta glowa i nie ulozony wlos- mam ich 5 na krzyz [emoji23] [emoji23] [emoji23] w dupie mam obchod, mam sie dobrze czuc ;) taaaa a pozniej bede lezala ledwo zywa [emoji23] [emoji23] [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zając ...życzę Ci tyle siły po porodzie, żebyś miała czas myślec o takich pierdołach [emoji12]

A ja przez cały pobyt w szpitalu miałam tak ładna cerę i tak włosy mi się pięknie układały (to chyba wyrzut hormonów) ze w szoku byłam i chciałam żeby juz tak zostało. Na codzień modeluje i maluje się i cera też juz nie pierwszej świeżości. Wiec moze Zajączku nic nie będziesz musiała robić.
 
To jak do szpitala masz tak blisko to ja bym jeszcze poczekała.
W szpitalach między 6-8 rano jest zmiana warty (personelu) i zawsze jest trochę zamieszania i bez sensu czekać na korytarzu.
Zaczekam jeszcze, spróbuję moze troche rozchodzic te bole chociaż wcześniej chodzilam to troche bylo lzej, sie polozylam i znowu to samo. Ostatnie 3 skurcze co 10 minut
 
Jeśli Cię to uspokoi i masz z kim/jak/czym to jedź i sprawdź.

Ja to z hardcorowcow jestem i nie przepadam za szpitalami. Więc jechałam praktycznie jak parte były.
Teraz więcej zachodu organizacyjnego (opieka nad dziećmi) i drugi poród , wiec będę musiała zebrać sie jakos wcześniej.
 
No to Malinowa dawaj znać czy jedziecie i jak sie sprawy mają my tutaj trzymamy kciuki [emoji6] a według tej teorii o pierwszych ruchach itd to wychodzi Ci że to juz powinno byc? Bo jak tak to zaczynam sie cykać [emoji6]

f2w3rjjgql7mnsx1.png
 
Co do dbania o siebie na porodówce to ja sie trzymam tego żeby chociaż tusz udało mi się na rzęsy nałożyć bo bez tego jak bez ręki i może jeszcze troszcze fluidu [emoji12] ale włosy to w gumke i hejo

f2w3rjjgql7mnsx1.png
 
reklama
No to Malinowa dawaj znać czy jedziecie i jak sie sprawy mają my tutaj trzymamy kciuki [emoji6] a według tej teorii o pierwszych ruchach itd to wychodzi Ci że to juz powinno byc? Bo jak tak to zaczynam sie cykać [emoji6]

f2w3rjjgql7mnsx1.png
Wg teorii to wlasnie 20 tydzien od 1 ruchow bo poczulam 15tc+6 a teraz 35tc+5 [emoji23] szczerze watpilam a ta teorie ale zobaczymy
 
Do góry