reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka... U nas się dzieje, dziewczyny już w domku. Na razie dużo śpią i jakoś wszystko ogarniam, zobaczymy jak będzie dalej. Pierwsza noc i pierwsza kąpiel za nami. Pozdrawiamy e-ciocie.
1494346219-aaaaaa.jpeg


w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Matko boska! Jakie One są piękne, cudowne! Chciałabym je przytulić takie słodziaki :-*
Super Heda, udały się Wam ;-) hehe :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Starsza siedzi i bawi się jak 5 latka nawą lalką. najchętniej by cały czas na rękach trzymała...
Dziewczyny są jeszcze malutkie, na zdjęciach tego nie widać, ale to kruszynki.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Heda fajnie, ze takie grzeczne oby tak dalej ! A MM jakies specjalne dla wczesniakow ? Pytam bo w ogole sie tematem nie interesowalam a kto wie... ?₩

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Heda jakie słodkości [emoji7] jak mają na imię Twoje córeczki? Wpisze do tabelki.

Myślę co tam z Ciacho.... O 18 miała mieć cc nie?

thgfikgneziy9g6d.png
 
A nie o 19? Sama czekam z niecierpliwością ale pewnie szybko się nie dowiemy. Taki stres wiec gdzie tu kobieta po cc będzie za telefon łapać i pisać na forum[emoji16]

 
Heda fajnie, ze takie grzeczne oby tak dalej ! A MM jakies specjalne dla wczesniakow ? Pytam bo w ogole sie tematem nie interesowalam a kto wie... ?₩

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Tak dostają Pre NAN.
Heda jakie słodkości [emoji7] jak mają na imię Twoje córeczki? Wpisze do tabelki.

Myślę co tam z Ciacho.... O 18 miała mieć cc nie?

thgfikgneziy9g6d.png
Gdzieś tam już pisałam Nikola i Emilka...

Ciekawe co tam u ciacho, jak się nie odzywa to pewnie już po jest... Napewno wszystko będzie OK...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Ostatnia edycja:
Heda cudowne są [emoji7][emoji7][emoji7]
Super, że już w domku! One będą miały ponad miesiąc, a mój jeszcze w brzuchu będzie ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry