reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Eee przy 70 nie jest tak źle... ;) [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ale przy 158cm to juz jestem toczaca sie kulka na malych nozkach:(((no i mam 14 kg do przodu...
 
reklama
Mrowkab jestem oficjalnie od wczoraj ;) dzis bylam zwiezc kadrowej l4 i dokonczylam rozgrzebana rzecz i grzecznie jak przyjechalam na 12 tsk wyszlam przed 15 ;) a w piatek jade tak typowo na herbe ;)
Dziewczyny bol jak na okres... nie czesto w sumie moze ze dwa razy w coagu 2 godzin, krotkotrwaly ... ? To tooo ?
Zaczelam prac reczniczki i kocyki :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U mnie i rwanie i szyjka twarda i długa. Na ktg zupełne zero skurczy :D tak płaskiej linni nigdy nie miałam ani w pierwszej ani w tej .

3jgxskjox8hy3b2y.png
A ja jutro ide na ktg po tym spadnieciu z krzesla moja pani ginekolog kazala mi po tyg skontrolowac. Tyle, ze jutro to chyba nie z marszu a bd musiala poczekac...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Hej dziewczyny podpowiedzcie od ktorego tugodnia/ miesiaca stosowalyscie preparaty na rozstepy na brzuszki. Co stosowalyscie ? Pozdrawiam wszystkie goraco!
 
Kiedys na pewno*;) ale przyznam sie, ze po pierwszej ciazy 5 czy 6 kg zostalo i nie drgnelo;) tak mnie to zaskoczylo, ze nie daje rady z tymi kg, bo wczesniej nie mialam problemow. No coz, ale nie przecze, ze sobie dogadzam;) wiec tez nie powinnam narzekac.
Poza tym cel byl szczytny;) Prawie 4 letnie cudo spi obok, a drugie broi w srodku. I za nic na swiecie juz bym tego nie chciala zamienic. Nawet jakbym miala 100 dobic;)
 
Chyba to ten czas ze kazda cos boli;) u mnie dalej pachwiny bola, brzuch intensywnie cwiczy i tez pojawil sie bol jak na okres ale nie trwa jakos dlugo. Ciekawa jestem jak u mnie wyglada sytuacja z szyjka i ile Mala juz wazy;) a wizyta dopiero za tydzien, a od ostatniej juz 3 tyg minely. Myslalam ze pod koniec bedzie mi kazal czesciej przychodzic a nie po 4tyg.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry