reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Co Ty mówisz. Mi położna powiedziała, że w przypadku położenia miednicowego nie czeka się z CC do terminu porodu (samoistnego rozpoczęcia akcji porodowej), bo może wypaść tyłek albo nogi, albo pępowina. Może się dziecko pomiędzy światami zaklinować ;/
u mnie położenie poprzeczne , jutro zapytam położnej co dalej , ale założę się ze każą mi czekać jeszcze .Kto wie może się odwróci , muszę myśleć pozytywnie :)
 
reklama
u mnie położenie poprzeczne , jutro zapytam położnej co dalej , ale założę się ze każą mi czekać jeszcze .Kto wie może się odwróci , muszę myśleć pozytywnie :)
Odwroci sie. Przeciez, ze sie odwroci :) i urodzisz szybko i bezbolesnie :) wyplujesz po prostu tak ooo :) bedzie git :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U mnie polozenie miednicowe 35 tc jesli dzidzia sie nie odwruci do 23 maja czeka mnie cc;(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko caly dzien nie mialam czasu zeby tu zagladac a tu takie sie rzeczy dzieja [emoji33]

Ciacho trzymam mocno kciuki wszystko napewno bedzie dobrze! [emoji8]

Mlodamama ciesze sie ze wyniki sa dobre i dalej zostajesz w dwupaku a te slodkosci...ach szkoda ze ja na diecie [emoji19][emoji21]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka... U nas się dzieje, dziewczyny już w domku. Na razie dużo śpią i jakoś wszystko ogarniam, zobaczymy jak będzie dalej. Pierwsza noc i pierwsza kąpiel za nami. Pozdrawiamy e-ciocie.
1494346219-aaaaaa.jpeg


w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Ślicznosci [emoji8][emoji8][emoji8][emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji7]

5djylbetecfse5n6.png
 
Heda jakie piękne :)
ja już chcę mojego bobasa,ale niech jeszcze sobie rośnie spokojnie chociaż z 2 tygodnie.
 
Heda sliczne blizniaczki [emoji16]Super,ze juz w domku[emoji4][emoji173]️[emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Śliczności!I jakie już duże!Raz jeszcze gratulacje i daj znać co u was?Jak z laktacją?
Na razie uczymy się siebie, to dopiero pierwsza doba w domku. Z laktacja coraz lepiej. Jeszcze nie starcza mi mleka na wszystkie posiłki i po całej nocy karmienia cyce odmówiły współpracy, więc dziewczyny dostały mm na śniadanie. Dziś chyba zaserwuje im mm na którą nocne karmienie będą lepiej spały. Poza tym są super grzeczne. Śpią i jedzą i śpią dalej. Dziś raptem raz płakały przy kąpieli, a tak jakbym nie miała dzieci...Oby tak im zostało[emoji4]

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Do góry