reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Trzymam kciuki za wizyty ;-) czekamy na info mamuśki!

Moja wizyta jutro, już siedzę jak na szpilkach. Boli mnie brzuch jakby miały mi ścięgna peknac w podbrzuszu, już od miesiąca, i niby taki objaw ale teraz to już nogi nie mogę podnieśc tak boli. Najgorsze jest przewracanie w łóżku :-/
Ale co tam, zostało 35dni! ;-)

Vanilla graty, świetna nagroda! :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My już po [emoji4] szyjka 4,5cm i zielone światło na przytulanki, ktg w normie i skurczy brak, Helenka ma już 2,5kg [emoji2] Do terminu jeszcze 40 dni! Nie chciała się odsunąć od łożyska więc pokazała tylko uszko [emoji6]
1494239675-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dziwne z tym wymazem... mi w I ciazy pobierała położna, z pochwy i z odbytu...




74703e3kkwoaumma.png
Mi tylko z pochwy kazał pobrac... Ten mój lekarz dziwny jest. Ja mam termin na 1. Mówi mi ze nie donoszę. A wizytę z kry ustawia mi na 23 dopiero. Już o tym wykazie nie wspomnę nie wiedziałam że tyle się czeka na wyniki. Bo okazuje się że tydz. A ja w pr powinnam mieć już to badanie bo jadę na wizytę kwalifikujaca do szpitala. Ale ja już nie mam siły się denerwować. Brzuch mnie boli znowu i jest twardy.
 
My już po [emoji4] szyjka 4,5cm i zielone światło na przytulanki, ktg w normie i skurczy brak, Helenka ma już 2,5kg [emoji2] Do terminu jeszcze 40 dni! Nie chciała się odsunąć od łożyska więc pokazała tylko uszko [emoji6]
1494239675-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
Wspaniale info ;-) Super!
Jak długo trwało ktg?

Ciekawe co Nasz doktorek mi jutro powie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej!
Zoja gratulacje! Czekam na więcej wieści:)

Vanilia a gdzie brałaś? Kurczę ja w tej ciąży jeszcze nic, a w poprzedniej też się załapałam na ładny pakiecik z Lovi. Super!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej!
Zoja gratulacje! Czekam na więcej wieści:)

Vanilia a gdzie brałaś? Kurczę ja w tej ciąży jeszcze nic, a w poprzedniej też się załapałam na ładny pakiecik z Lovi. Super!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A konkurs brzuszkowy na babyonline. Cieszę się bo zastanawiałam się czy szumisia kupić [emoji16]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Do góry