reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja w czasie całej ciazy badana ginekologicznie bylam tylko raz przy przyjeciu do szpitala w 26 tc... i dzis tylko pobrany posiew wiec nic nie wiem :( moze dowiem sie za 2 tygodnie czy cos postępuje

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No mnie jak dzisiaj badał na fotelu to stwierdził że się szyjka skrócila i że sprawdzimy jeszcze na usg ile ma. A że mieliśmy wynik z ostatniej wizyty to było z czym porównać wcześniej było badanie tylko na fotelu

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Mnie pod Pecherzem tak kluje. Czuje jak nisko się rusza , ale czasem jest pod samymi żebrami ;D

Ja też już chciałam usłyszeć w 36 tc , że szyjka chociaż mm krótsza, albo chociaż niewielkie rozarcie a usłyszałam , że szybko nie urodzę :D dlatego wizyta za 3 tyg.. Szybko to nawet nie chce , ale do połowy czerwca też nie chce chodzić z brzuchem.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Czasem to potrafi sie zmienic w ciagu dnia, takze nigdy nic nie wiadomo. Ale ja tez czekam na wiesci o rozwarciu lub chociaz o skroceniu szyjki [emoji1]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A po badaniu na fotelu plamicie delikatnie? Dosłownie zabarwienie na różowo

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdaje sie lekarz byl delikatny ale tak boli mi krocze teraz i no te delikatne plamienie.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Malinowa mnie sprawdza ale dlatego że mi ta szybka się skraca i dlatego że mam skurcze i boli mnie brzuch. Poza tym za każdym razem pytam o to. Ale ja tak rzadko chodzę do lekarza ze nie wiem w sumie co i jak. Ostatnio wizytę miałam 26 a teraz dopiero 23 i to w sumie tylko mam mieć ktg.
 
Do góry