reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jedziemy na wizytę sprawdzić co u Helenki [emoji7]
Trzymam kciuki za Wasze wizyty [emoji4][emoji110][emoji110][emoji110]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Hej dziewczyny pogoda masakra głowa znowu nap...... bo inaczej nie powiem znowu 3 dzień rano robiłam wyniki jutro wizyta
 
jestem mega niewyspana , moje dziecko zrobiło sobie w nocy dyskotekę w brzuchu .Tym razem troszkę przesadziło , jak nie w żebro to na pęcherz tak bolało że zaciskałam zęby z bólu . Dyskoteka skończyła się o 3 w nocy i zaczęła się czkawka :crazy: normalnie zawsze w nocy lekko szaleje ale tym razem nie było w tym nic miłego :(
 
Dzien dobry. Gratulacje dla nowej Mamusi:) duza dziewczynka*
Mnie juz dobija pogoda. Nogi puchna, a tu zamiast w klapkach chodze w kurtce zimowej a podobno za 2 dni ma byc snieg.......!
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty :) ja moją mam dopiero za 2 tygodnie i już nie mogę się doczekać jak zobaczę nasze maleństwo a tu tyle czasu :(

Gemmina uwielbiam imię Helenka :)

A ja właśnie będę sobie łuszczyć orzechy i piec ciasta :) czekoladowe z bakaliami i waniliowe z owocami. Tak na rozchodne dla taty ,który jutro wyjeżdża do Francji. Wnuka zobaczy dopiero w sierpniu,już Mu współczuję
 
reklama
Dzien dobry. Gratulacje dla nowej Mamusi:) duza dziewczynka*
Mnie juz dobija pogoda. Nogi puchna, a tu zamiast w klapkach chodze w kurtce zimowej a podobno za 2 dni ma byc snieg.......!

U nas dziś deszcz,ale wczoraj pogoda była w miarę a w sobotę było pięknie ,jak w lecie. Ale od dziś powtórka z rozrywki i deszcz. Chyba pogoda nas tak "rozpieszcza",żebyśmy nie puchły za bardzo i nie męczyły się w upały.
 
Do góry