reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W ogóle u mnie dziś śliczna pogoda ! Nakupowalam kwiatki w pt na balkon. I część już wsadzilam. Ale jeszcze dobiczek mi brakuje kilku :)
Jadę zaraz zawieźć tą palke z wymazem na gbs do laboratorium. Wiecie ze ten mój genialny lekarz dał mi ta palke i samej kazał pobrać wymaz. To chyba nie jest normalne... ??? Co myślicie?
 
reklama
W ogóle u mnie dziś śliczna pogoda ! Nakupowalam kwiatki w pt na balkon. I część już wsadzilam. Ale jeszcze dobiczek mi brakuje kilku :)
Jadę zaraz zawieźć tą palke z wymazem na gbs do laboratorium. Wiecie ze ten mój genialny lekarz dał mi ta palke i samej kazał pobrać wymaz. To chyba nie jest normalne... ??? Co myślicie?

[emoji33]
 
W ogóle u mnie dziś śliczna pogoda ! Nakupowalam kwiatki w pt na balkon. I część już wsadzilam. Ale jeszcze dobiczek mi brakuje kilku :)
Jadę zaraz zawieźć tą palke z wymazem na gbs do laboratorium. Wiecie ze ten mój genialny lekarz dał mi ta palke i samej kazał pobrać wymaz. To chyba nie jest normalne... ??? Co myślicie?

Mój ma mi chyba sam pobrać wymaz. W sensie,że powiedział iż będziemy pobierać u niego w gabinecie więc sama sobie pewnie tego robić nie będę :D
 
Aaaa mamuśki, wygrałam misia szumisia i otulacz:biggrin2: kurcze ale mam szczęście do konkursów w tej ciąży, może powinnam w totka zagrać.:-D

zestawclassicotulacz-grubyjpg-MAGAZINE-74418.jpg
 

Załączniki

  • zestawclassicotulacz-grubyjpg-MAGAZINE-74418.jpg
    zestawclassicotulacz-grubyjpg-MAGAZINE-74418.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 443
A widzisz czyli coś w tym może jest ze jak się jest szczupła osoba to może boleć/ twardniec brzuch. Choć moja koleżanka jest na tym samym etapie i nic ja nie boli.
Ja generalnie nie panikuje bo już 36 tydz skończyłam. Tylko męczą mnie te bóle już kilka razy dziennie. Czuje jakbym od 3 tyg miała okres. Ile można :o Do tego cała noc mnie dziś plecy tak na okres bolały calutka myślałam że nie Jane. Ja rozumiem przepowiadacze ale to już przegięcie. Albo nie ten mój maluch wychodzi już albo niech matki nie torturuje.

Oj mnie jakby bolał brzuch jak w trakcie okresu to już bym dawno w szpitalu była :D miałam tak bolesne okresy ,tak masakryczne skurcze,że wymiotowałam od tego. Mama podobno miała takie same i mówiła,że miała takie bóle podczas porodu. Zobaczymy jak to będzie u mnie.
Jak narazie to czasami odczuwam lekki ból ,takie ćmienie jakbym miała mieć okres za kilka dni.

Co do szczupłości to mi na samym początku powiedział,że u mnie będzie macica bardziej reagować na wszystko bo według niego wtedy byłam bardzo szczupła. Być może chodzi o to,że macica nie ma oparcia na tłuszczu czy "grubszych kościach" tylko musi liczyć na siebie i tak po prostu reaguje,żeby sobie nie zaszkodzić.

Co do koleżanki może Jej też twardnieje brrzuch ,ale nawet tego nie odczuwa ;)
 
Hej dziewczyny bylam dzis na przegladzie auta i czekalam w poczekalni z jakas babka i akurat mala dawala czadu i caly brzuch skakal,A ta babeczka do mnie "moze dziecko jest glodne ?"[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]ta caly czas ,glodomor straszny.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny bylam dzis na przegladzie auta i czekalam w poczekalni z jakas babka i akurat mala dawala czadu i caly brzuch skakal,A ta babeczka do mnie "moze dziecko jest glodne ?"[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]ta caly czas ,glodomor straszny.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
było powiedzieć że zapomniałaś butelki [emoji41]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
W ogóle u mnie dziś śliczna pogoda ! Nakupowalam kwiatki w pt na balkon. I część już wsadzilam. Ale jeszcze dobiczek mi brakuje kilku :)
Jadę zaraz zawieźć tą palke z wymazem na gbs do laboratorium. Wiecie ze ten mój genialny lekarz dał mi ta palke i samej kazał pobrać wymaz. To chyba nie jest normalne... ??? Co myślicie?
Nie jest bo to z wziernikiem normalnie pobieraja tam gleboko

 
Do góry