reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Skusiłam się na przytulanki i troszkę krwi było po, w sumie bardziej podbarwiony śluz. Teraz już nic tam się nie dzieje ale mam delikatne skurcze. Chociaż takie skurcze to już mam codziennie pod wieczór. Nie wiem teraz czy latać z praniem czy dmuchać na zimne. Jeszcze mała tak się rozpycha... [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przepisy się zmieniły i możesz sama wybrac z jakiego tytułu skladasz reklamację. Z tytułu gwarancji będą naprawiac sprzęt i mają na to 14 dni na rozpatrzenie, a potem " w jak najkrótszym czasie " mają to naprawić. Z tytułu niezgodności masz możliwość zwrotu gotówki lub wymiany. Wiec jesli nie chcesz tego sprzętu to jest to opcja dla Ciebie lepsza.[emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
Ma prawo żądać zwrotu gotówki ale i tak czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 14 dni. Z jakiej racji sklep ma ponosić odpowiedzialnośc jeśli to wina prducenta?
Sklep tu nie zawinił. I zasady w żaden sposób się nie zmieniają.

Oczywiście masz prawo żądać gotówki i pewnie ja otrzymasz ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ma prawo żądać zwrotu gotówki ale i tak czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 14 dni. Z jakiej racji sklep ma ponosić odpowiedzialnośc jeśli to wina prducenta?
Sklep tu nie zawinił. I zasady w żaden sposób się nie zmieniają.

Oczywiście masz prawo żądać gotówki i pewnie ja otrzymasz ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadza się. Tez 14 dni, ale uzyska dzięki temu zwrot gotówki, a nie naprawiony sprzęt. To nie wina sklepu, ale sklep ponosi odpowiedzialność za towar , który sprzedaje i to w jego kwestii jest później rozliczenie sie z producentem ( czytaj częściej z pośrednikiem/ dostawcą).

16udskjopmtfyunf.png
 
U nas nareszcie słońce [emoji3] aż się chce wstać i coś ogarnąć, a do ogarnięcia sporo bo dzisiaj wpadają znajome które uparly się że zrobią coś na zasadzie babyshawer tylko mniej "na bogato" bo jakoś mnie takie imprezy nie kręcą [emoji12] co do brzucha to moja macica już ładnie ćwiczy zaczyna wieczorem i tak przez noc aż do rana

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Zawsze czy to w przypadku reklamacji czy rękojmi jest w pierwszej kolejności naprawa towaru lub wymiana na nowy. Chyba ze jesteś w stanie udowodnić że kupilas sprzęt który ma wadę ukryta ale to zawsze jest trudna sprawa. Zawsze można się klucic o zwrot kasy ale zwrot pieniędzy zależy tylko i wyłącznie od "dobrej woli sprzedawcy". Próbuj może akurat. Mi kiedyś od razu za buty w deichmanie oddali kasę .
1493621448-aaaaaa.jpeg


 
No to mamy Maj .. Maj.. Nasze dzieciaczki są już praktycznie gotowe do wyjścia. Teraz już możemy odetchnąć z ulgą:D Tak się cieszę... Moje największe marzenie już niedługo będzie ze mną. Już tak blisko [emoji173] .

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ponarzekam sobie znowu ok? ;)
W ostatnich dniach mam dziwne uczucie w szyjce - jakby coś się działo - nie jest to ból rozwierania, ale takie dziwne uczucie. Coś jakby się rozciągała? Hehe no głupie takie, sprawia dyskomfort.
Do tego po przejściu na prawdę niewielkiego kawałka drogi brzuch twardy, krocze boli... sąsiad wczoraj zaczepił i myślał, że poród tuż tuż, a to jeszcze 7 tyg. do terminu




74703e3kkwoaumma.png
 
No to mamy Maj .. Maj.. Nasze dzieciaczki są już praktycznie gotowe do wyjścia. Teraz już możemy odetchnąć z ulgą:D Tak się cieszę... Moje największe marzenie już niedługo będzie ze mną. Już tak blisko [emoji173] .

3jgxskjox8hy3b2y.png

Ja jeszcze w 33 tygodniu także mój maluszek jeszcze musi posiedzieć co najmniej 3 tyg. ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Zawsze czy to w przypadku reklamacji czy rękojmi jest w pierwszej kolejności naprawa towaru lub wymiana na nowy. Chyba ze jesteś w stanie udowodnić że kupilas sprzęt który ma wadę ukryta ale to zawsze jest trudna sprawa. Zawsze można się klucic o zwrot kasy ale zwrot pieniędzy zależy tylko i wyłącznie od "dobrej woli sprzedawcy". Próbuj może akurat. Mi kiedyś od razu za buty w deichmanie oddali kasę .
1493621448-aaaaaa.jpeg


W deichman mają zasadę że oddają kasę odrazu. Każdemu.
To jedyny taki sklep póki co :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry