reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ponarzekam sobie znowu ok? ;)
W ostatnich dniach mam dziwne uczucie w szyjce - jakby coś się działo - nie jest to ból rozwierania, ale takie dziwne uczucie. Coś jakby się rozciągała? Hehe no głupie takie, sprawia dyskomfort.
Do tego po przejściu na prawdę niewielkiego kawałka drogi brzuch twardy, krocze boli... sąsiad wczoraj zaczepił i myślał, że poród tuż tuż, a to jeszcze 7 tyg. do terminu




74703e3kkwoaumma.png
Też tak mam. W przyszłym tygodniu wizyta i jestem ciekawa czy szyjka przez te "bóle" zaczęła się skracac, czy to po prostu taki objaw!? ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Weszłam na wagę i sie wystraszyłam...od tamtego tygodnia przybralam 1,2kg ...W sumie mam 12,4kg na + Założenie bylo przybrać 13kg.Coś mi sie wydaje że dobije do 20kg :p Jak to u was było z wagą w ostatnich tygodniach?
 
reklama
Do góry