reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Weszłam na wagę i sie wystraszyłam...od tamtego tygodnia przybralam 1,2kg ...W sumie mam 12,4kg na + Założenie bylo przybrać 13kg.Coś mi sie wydaje że dobije do 20kg [emoji14] Jak to u was było z wagą w ostatnich tygodniach?
Dobij do 20 dobij prooooosze bo i ja dobije ;) ja nie wchodze poki co. W sobote wizyta wiec wejde i umre ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
Bo to wszystko przez święta haha najpierw skok na plus po bozym narodzeniu. Teraz po wielkanocy . Jeszcze majowka . Dobrze ze pogoda srednia a mialam isc na grila bo znowu bym sie spasła . [emoji23][emoji23][emoji23]
Nooo dokladnie. Ja to jeszcze po weselu, pozniej komunia... no tragizm. Każą jesc... [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png
 
A czy tez macie tak ze tam jestescie cale takie napuchniete i obrzmiale ?

w57v9jcgnqknki9s.png

Ja jestem właśnie od świat. Odkąd odczuwam dyskomfort w poruszaniu. Z synkiem tak miałam od 5 miesiąca. Moje 2 cudowne pieprzyki wyglądają jak wielkie czereśnie ;) Dobrze, że tym razem hemoroid nie wyskoczył ...jeszcze.
 
Też tak mam. W przyszłym tygodniu wizyta i jestem ciekawa czy szyjka przez te "bóle" zaczęła się skracac, czy to po prostu taki objaw!? ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Znając mnie to pewnie moja szyja długa jak u żyrafy [emoji6]
W pt mam wizytę na patologii i poproszę też o badanie ginekologiczne bo do swojego ginekologa najwcześniej 12.05 pójdę, a tu na patologii mam samo ktg i usg




74703e3kkwoaumma.png
 
Dziekuje dziewczyny [emoji8]
Zapakowalam i jutro zobacze co powiedza na ten odtwarzacz. Jestem taka zła wrr nie po to kupilam żeby teraz denerwowac sie i jeździć oddawac [emoji22]
Dziś chcialam radio włączyć w nim i cooo .. i nie łapie żadnej staci..nic a nic nie słychać zero.. jakich kolwiek nawet szumów ... matko... mąż mnie dziś ,,zabije,, że taki bubel kupilam [emoji33][emoji35] a dałam 220 zł wrr [emoji22] chyba pierwsze i ostatnie co kupilam w sklepie Auchan. Co mnie pokusilo żeby tam kupic [emoji35]



5djylbetecfse5n6.png
 
Weszłam na wagę i sie wystraszyłam...od tamtego tygodnia przybralam 1,2kg ...W sumie mam 12,4kg na + Założenie bylo przybrać 13kg.Coś mi sie wydaje że dobije do 20kg :p Jak to u was było z wagą w ostatnich tygodniach?

Ja sie będę ważyć tylko przed wizytą u lekarza. Czyli za 3 tyg. Po co się stresować[emoji23]


Bellax...zapomnij o jakimkolwiek dietowaniu. Teraz Artur rośnie najbardziej i najbardziej z Ciebie wyciąga. On sobie weźmie co trzeba, ale jak Ty nie będziesz miała dla siebie to zaraz Ci się posypią paznokcie, włosy, zęby, cera i morfologia poleci w dół. Jeszcze trochę.
 
Ja mam wizyte za tydzien i boje sie tej wagi...chociaż ostatnio były u mnie klientki ktore nie widzialy mnie ok. Miesiaca i mówiły że na twarzy duzo szczuplej wygladam niż ten miesiąc temu. Hyyy po ubranuach to tylko w brzuchu ciasniej

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Do góry