reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Motylek nie baw się w reklamację z tytułu gwarancji tylko niezgodności towaru z umową. Mozesz bez problemu zażądać zwrotu gotówki lub wymiany sprzętu na nowy.

16udskjopmtfyunf.png
chciała bym zwrócić bo ileż on podziałał wrrrr nie chciala bym na gwarancjie oddawac ,ale ciekawa jestem czy bedzie taka możliwość. Czy sklep nie bedzie robił problemów.

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
chciała bym zwrócić bo ileż on podziałał wrrrr nie chciala bym na gwarancjie oddawac ,ale ciekawa jestem czy bedzie taka możliwość. Czy sklep nie bedzie robił problemów.

5djylbetecfse5n6.png
Przepisy się zmieniły i możesz sama wybrac z jakiego tytułu skladasz reklamację. Z tytułu gwarancji będą naprawiac sprzęt i mają na to 14 dni na rozpatrzenie, a potem " w jak najkrótszym czasie " mają to naprawić. Z tytułu niezgodności masz możliwość zwrotu gotówki lub wymiany. Wiec jesli nie chcesz tego sprzętu to jest to opcja dla Ciebie lepsza.[emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
 
Przepisy się zmieniły i możesz sama wybrac z jakiego tytułu skladasz reklamację. Z tytułu gwarancji będą naprawiac sprzęt i mają na to 14 dni na rozpatrzenie, a potem " w jak najkrótszym czasie " mają to naprawić. Z tytułu niezgodności masz możliwość zwrotu gotówki lub wymiany. Wiec jesli nie chcesz tego sprzętu to jest to opcja dla Ciebie lepsza.[emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
[emoji8]
Raz tylko dawalam wyciskarke na gwarancje ,a tak nigdy nie mialam problemów ze sprzetem jaki mam w domu. Do dziś....

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja się nacięcia akurat nie boje. Polozna na SR sama nam mówiła ze w szpitalu jest ochrona krocza ale nigdy przenigdy nie nastawia pacjentki ze nacięcia wogle nie będzie. Czasami lepiej jest naciac niż dopuścić do rozerwania aż po sam odbyt!


Znam przypadek (2gie dziecko), gdzie dziewczyna miała tak szybka akcje, że nawet nie zdążyła wyjść do auta by pojechać do szpitala, w efekcie urodziła w domu, biedną porozrywało. Z jej relacji wynika, że każde nacięcie lepsze, niż to, że ma Cię rozerwać, bo nigdy nie wiesz jak bardzo i w ilu miejscach [emoji85][emoji87][emoji86]Mówiła, że dochodziła dość długo do siebie po tym.

Ja niestety należę do tych, które miały nacięcie. Chociaż przyznam, że wszystko wyszło w takich okolicznościach, że różnica samego nacięcia w stosunku do całego przeżycia porodu (jedno parcie po nacięciu i Mała była z nami) nie miało już znaczenia. Położna nie powiedziała mi dokładnie "teraz będę ciąć" lecz "że będzie musiała dla naszego dobra naciąć" i dla mojego "komfortu" nie powie dokładnie kiedy, "ale niebawem". Lekarz, który mnie zszył zrobił to na tyle ładnie, że rana zagoiła się bardzo szybko (najważniejsze już ze pod znieczuleniem [emoji16]) i następnego dnia mogłam jak większość babeczek normalnie śmigać. Jeżeli takie miało być to mojego "dobro" to napisze, że chyba na to wyszło, bo jak napisałam szybko po TYM mieliśmy już Szkraba przy sobie i na pewno zaoszczędziło mi to parcia czy ew rozerwania. Dodam, że jestem wąska w biodrach, nawet kiedyś spotkałam się ze stwierdzeniem od lekarza, że jestem "ciasna" tam na dole [emoji23] wiec jak widać, są plusy i minusy takiego stanu. A sama blizna...nie jest duża, nie uważam by jej posiadanie cokolwiek zmieniło w moim życiu [emoji16]

A od wczoraj [emoji33] i klasycznie nie śpię...
1493599469-aaaaaa.jpeg
 
Dzis niefortunnie obudzilam meza... zlapaly mnie skurczy lydek ale takie, ze tragedia... i lapie meza za reke i mowie a wrecz placze ,,kochanie skurcz ała ała jak boli pomoz " ten sie zerwal z lozka jak oparzony, ,,jedziemy juz jedziemy co ci brac ???" Ja sie na niego patrze i dopiero zrozumialam co powiedzialam... zdazylam tylko powiedziec, ze w lydkach skurcz ... zaczal mi odciagac stopy...ale minę mial....[emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Dzis niefortunnie obudzilam meza... zlapaly mnie skurczy lydek ale takie, ze tragedia... i lapie meza za reke i mowie a wrecz placze ,,kochanie skurcz ała ała jak boli pomoz " ten sie zerwal z lozka jak oparzony, ,,jedziemy juz jedziemy co ci brac ???" Ja sie na niego patrze i dopiero zrozumialam co powiedzialam... zdazylam tylko powiedziec, ze w lydkach skurcz ... zaczal mi odciagac stopy...ale minę mial....[emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png
Ja zrobilam to samo ze 3 tyg temu [emoji23][emoji23][emoji23] " Ała Ała skurcz".... M. na równe nogi a ja co on kur... robi

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dzis niefortunnie obudzilam meza... zlapaly mnie skurczy lydek ale takie, ze tragedia... i lapie meza za reke i mowie a wrecz placze ,,kochanie skurcz ała ała jak boli pomoz " ten sie zerwal z lozka jak oparzony, ,,jedziemy juz jedziemy co ci brac ???" Ja sie na niego patrze i dopiero zrozumialam co powiedzialam... zdazylam tylko powiedziec, ze w lydkach skurcz ... zaczal mi odciagac stopy...ale minę mial....[emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png
Mnie też ostatnio złapał w łydce i mąż też sie wystraszył (to było o 5 nad ranem).Do tej pory mnie noga boli jak chodzę.Mi ostatnio gin zwiekszył magnez.Napij się kakao albo zjedz banana ew. gorzką czekolade (maja duzo magnezu);)
 
Mnie też ostatnio złapał w łydce i mąż też sie wystraszył (to było o 5 nad ranem).Do tej pory mnie noga boli jak chodzę.Mi ostatnio gin zwiekszył magnez.Napij się kakao albo zjedz banana ew. gorzką czekolade (maja duzo magnezu);)
Musze sobie zwiekszyc msgnez bo i rece mi dretwieja. Ale poki co tak jak mowisz - kakao i bananek :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
Dziewczyny jak to możliwe że przez ost. 3 tyg. przytyłam 0.6kg... a od piątku do dziś rano 1kg? nie jadłam dużo więcej, toaleta też normalnie więc to nie " zastoje" ... dziś i jutro radykalna dieta chociaż 0.5 kg ma zejść! Chce się zamknąc w 8kg a w takim wypadku zostały mi tylko 1.5 kg...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry