reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
kurcze dziewczyny tak czytam o tych waszych problemach i zastanawiam się czy ja jestem jakaś nienormalna .Jak nie macie rozwarcia to skurcze a to łykacie nospe albo magnez tak wychodzi że to jest normalne , a ja przez całą ciąże raz wzięłam nospę .Jakieś tam skurcze raz może dwa razy dziennie mam ale przechodzą po kilku minutach .Czy któraś ma tak jak ja ? czy to ja jestem nienormalna ?
Nie jestes nienormalna, ja tez czuje sie dobrze [emoji6]. Mialam moze kilka gorszych dni? Ale w porownaniu do pierwszej ciazy ta przebiega duzo lepiej.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kacprysiowo trzymam kciuki!!!

Ja mam gorszy dzień mój tata wczoraj miał operację biodra. Ma już 76 lat i niestety bardzo źle się czuje. Dzisiaj jak go próbowali postawić na nogi to zemdlał. Może z powodu znieczulenia jest taki otępiały, nie wie co się z nim dzieje. Moi rodzice mieli mnie bardzo późno (byłam ostatnią wpadką) ale tata zawsze był "młodszy" niż wskazywał jego wiek bardzo żywiołowy, a dzisiaj był taki zagubiony. Jak pomyślę o nim to same łzy mi lecą.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Wyniki są ok, pierwszy sterydy podany. Oby skurczy nie było i będzie dobrze. Jutro rano powtórka wyników i dalszą decyzja, co prawda crp delikatnie podwyższone bo norma do 5 a ja mam 7 ale mam infekcje dróg górnych więc to najprawdopodobniej stad. Każdy dzień na wagę złota, chociaż z tego.co mówią nawet jeśli nic.zlego dziać się nie będzie max podtrzymują dwa tygodnie.
Heda chyba będę za Tobą :-(
Trzymajcie sie! Kazdy dzien jest wazny, oby udalo sie wytrzymac jak najdluzej. I rozumiem Twoje rozdarcie wewnetrzne, pewnie bardzo Ci ciezko, ze drugi maluszek w domu musial zostac... [emoji20] . Ale na pewno da sobie rade z tata, pamietaj, ze dzieci z reguly latwiej to znosza niz my.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już po wizycie. Szyjka sie skraca mam leżeć placuszkiem .... tylko że my sie jutro przeprowadzamy...
Kazał wytrzymac do 17 maja ;)
A po południu była u mnie położna. Zjeba%a mnie za tą akcje ze skurczami ( za długo czekałam), poleciła prześcieradło z Jyska ( podkład poporodowy nie da rady przy potopie wód, a szkoda nowego łóżka). Za tydzień przyjedzie z lalką i nauczy mnie przystawiać dzidzie do piersi i pielęgnować pępek ;)

w57vyx8dubspq12k.png
A co to za przescieradlo? Jakies nieprzemakalne. Z tymi wodami to zalezy, czy zaczelyby sie saczyc ( wtedy zaczyna sie od niewielkiej ilosci) czy tez by chlusnely, bo wtedy ponoc " po kolana" w wodzie mozna byc [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co to za przescieradlo? Jakies nieprzemakalne. Z tymi wodami to zalezy, czy zaczelyby sie saczyc ( wtedy zaczyna sie od niewielkiej ilosci) czy tez by chlusnely, bo wtedy ponoc " po kolana" w wodzie mozna byc [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
takie z gumą od spodu, a na górze frotta. jutro kupie to wam pokarze ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Kacprysiowo trzymam kciuki!!!

Ja mam gorszy dzień mój tata wczoraj miał operację biodra. Ma już 76 lat i niestety bardzo źle się czuje. Dzisiaj jak go próbowali postawić na nogi to zemdlał. Może z powodu znieczulenia jest taki otępiały, nie wie co się z nim dzieje. Moi rodzice mieli mnie bardzo późno (byłam ostatnią wpadką) ale tata zawsze był "młodszy" niż wskazywał jego wiek bardzo żywiołowy, a dzisiaj był taki zagubiony. Jak pomyślę o nim to same łzy mi lecą.

0d1y3e3kgrmge34s.png
Mój tata tez mial operacje na biodro.To dosc powazna operacja ale dojdzie do siebie zobaczysz.
 
Do góry