reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Kurczę...trzymamy kciuki!!! Jakaś plaga czy co z tymi porodami...:(
 
Ehhh... mi zostal jeszcze 4 i 5 maja ale jak dzis wychodzilam to prawie sie poplakalam... :(

w57v9jcgnqknki9s.png
Wiem o czym piszesz...dzis mialam tak samo. I jeszcze te usciski z kolezankami i kolegami, pytania uczniow...czy pani do nas wroci i kiedy..ech :(

 
Wiem o czym piszesz...dzis mialam tak samo. I jeszcze te usciski z kolezankami i kolegami, pytania uczniow...czy pani do nas wroci i kiedy..ech :(

Tak źle tak niedobrze.. ja wam zazdroszczę że nie musicie sie martwić i pamietać o pracy.Jak sie prowadzi firmę to nawet jak się jest na zwolnieniu problemy i tak towarzyszą.
 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Oby sie zayrzymaly jak mi i crp bylo w miare..wtedy antybiotyk podadza i moze unormuje sie jak u mnie...mocno trzymam kciuki za Was ![emoji110][emoji110]

PS mialas gbs? Jak nie to dopominaj sie o wymaz bo niepotrzebnie beda dziecku ladowac antybiotyk tym bardziej ze bedzie wczesniakiem...

 
Wiem o czym piszesz...dzis mialam tak samo. I jeszcze te usciski z kolezankami i kolegami, pytania uczniow...czy pani do nas wroci i kiedy..ech :(

Dlatego ja zabronilam mnie dotykac, calowac itp. Po prostu wychodze jak co piatek... i tak bede tam wpadala. Np w pon zaniesc zwolnienie ;) pozniej wpadne na ploty i zrobic sobie jeden raport- bo chce ;) a pozniej w czerwcu na urodziny dzialu, na urodziny kolezanki i ...juz sobie pozniej daruje... ;) chyba ze z mala w wakacje :) na kawe.
Ale to tak sie mowi... jak sie mala urodzi to czasu pewnie nie bedzie...
w57v9jcgnqknki9s.png
 
Dlatego ja zabronilam mnie dotykac, calowac itp. Po prostu wychodze jak co piatek... i tak bede tam wpadala. Np w pon zaniesc zwolnienie ;) pozniej wpadne na ploty i zrobic sobie jeden raport- bo chce ;) a pozniej w czerwcu na urodziny dzialu, na urodziny kolezanki i ...juz sobie pozniej daruje... ;) chyba ze z mala w wakacje :) na kawe.
Ale to tak sie mowi... jak sie mala urodzi to czasu pewnie nie bedzie...
w57v9jcgnqknki9s.png
To ja tez wpadne ze zwolnieniem, pozniej na ploty, oddac ksiazki do biblioteki, bo spooooro wypozyczylam ;) ale i tak mi smutno. Gdyby jeszcze swiecilo slonce to wzielabym sie za to moje pranie, o ktorym tak marzylam, a tu szaro buro.

 
To ja tez wpadne ze zwolnieniem, pozniej na ploty, oddac ksiazki do biblioteki, bo spooooro wypozyczylam ;) ale i tak mi smutno. Gdyby jeszcze swiecilo slonce to wzielabym sie za to moje pranie, o ktorym tak marzylam, a tu szaro buro.


Ja mam teraz dobrze, bo pranie wieszam na strychu teściowej :)

ale jak się maluch urodzi to w domu będe musiała suszyć bo już tam latać na strych z miską, starszakiem i noworodkiem to może być trudno [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ja mam teraz dobrze, bo pranie wieszam na strychu teściowej :)

ale jak się maluch urodzi to w domu będe musiała suszyć bo już tam latać na strych z miską, starszakiem i noworodkiem to może być trudno [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
Dobrze masz :) A ja poczekam kilka dni na sloneczko, bo chcialam wysuszyc ns balkonie, a jesli sie nie doczekam to zostaje domowe suszenie.

 
Do góry