reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
kurcze dziewczyny tak czytam o tych waszych problemach i zastanawiam się czy ja jestem jakaś nienormalna .Jak nie macie rozwarcia to skurcze a to łykacie nospe albo magnez tak wychodzi że to jest normalne , a ja przez całą ciąże raz wzięłam nospę .Jakieś tam skurcze raz może dwa razy dziennie mam ale przechodzą po kilku minutach .Czy któraś ma tak jak ja ? czy to ja jestem nienormalna ?

Mam podobnie jak Ty i też się zastanawiam czy jestem normalna :p
Wychodzi na to że jesteśmy normalne ;)
 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...

Niech wszystko będzie dobrze,
trzymajcie się :*
 
Ja mam takie spostrzeżenie. Jak byłam na badaniach na jednej sali i byly panie w 38 i 36 tc to było cicho. jak wróciłam za półtora tygodnia ( te same babki) to już chrapały. Jak przyjeżdżały z dużymi brzuchami w zaawansowanych ciążach to wszystkie chrapały. A jak potem na mojej sali ja byłam "najstarszą ciążą" to znów było w nocy cicho [emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Mam pytanie,czy wy tez chrapiecie? Ja nawet nie wiedzialam,ale ostatnio maz w nocy na sofe poszedl spac i ja sie go pytam co sie stalo A on ,ze ja tak glosno chrapie ze nie dalo sie spac [emoji85]tragedia mam nadzieje,ze to przejdzie po porodzie[emoji44]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Mi ostatnio też powiedział, że zdarzy się że chrapnę w nocy, ale chyba nie jest źle bo nie ucieka do innego pokoju :-p
 
Pogoda paskudna humor od rana nie za dobry, chociaż byłam na zakupach i pierwsze pieluszki kupione ;) Powrót do domu i humor od razu lepszy, dostałam mail, że kolejna część na studiach zaliczona i to na 4 :biggrin2: teraz egzamin 8 maja.
Maj mi szybko minie ze względu na studia, dużo zaliczeń, prawie po 2 w każdym tygodniu.
Mam nadzieję, że pójdzie wszystko na spokojnie, a maleństwo poczeka na czerwiec.
 
Mam pytanie,czy wy tez chrapiecie? Ja nawet nie wiedzialam,ale ostatnio maz w nocy na sofe poszedl spac i ja sie go pytam co sie stalo A on ,ze ja tak glosno chrapie ze nie dalo sie spac
emoji85.png
tragedia mam nadzieje,ze to przejdzie po porodzie
emoji44.png
Moj przez moje chrapanie śpi w innym pokoju :oops: to wszystko wina hormonów estrogen ,relaksyna ale tez waga robi swoje .Po ciąży chrapanie powinno się skończyć :)
 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Jeju bidulo trzymaj się tam. Wszytko na pewno będzie dobrze.
 
Oby sie zayrzymaly jak mi i crp bylo w miare..wtedy antybiotyk podadza i moze unormuje sie jak u mnie...mocno trzymam kciuki za Was ![emoji110][emoji110]

PS mialas gbs? Jak nie to dopominaj sie o wymaz bo niepotrzebnie beda dziecku ladowac antybiotyk tym bardziej ze bedzie wczesniakiem...

Dziecko i tak dostanie antybiotyki że względu na sączace się wody.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Wyniki są ok, pierwszy sterydy podany. Oby skurczy nie było i będzie dobrze. Jutro rano powtórka wyników i dalszą decyzja, co prawda crp delikatnie podwyższone bo norma do 5 a ja mam 7 ale mam infekcje dróg górnych więc to najprawdopodobniej stad. Każdy dzień na wagę złota, chociaż z tego.co mówią nawet jeśli nic.zlego dziać się nie będzie max podtrzymują dwa tygodnie.
Heda chyba będę za Tobą :-(
Też miałam crp7 jak mnie przyjmowali... Dostałam.leki i 2 dawki sterydów... Dzieciom to pomogło oddychają same... Z twoim maluchem też będzie dobrze.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Do góry