reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wyniki są ok, pierwszy sterydy podany. Oby skurczy nie było i będzie dobrze. Jutro rano powtórka wyników i dalszą decyzja, co prawda crp delikatnie podwyższone bo norma do 5 a ja mam 7 ale mam infekcje dróg górnych więc to najprawdopodobniej stad. Każdy dzień na wagę złota, chociaż z tego.co mówią nawet jeśli nic.zlego dziać się nie będzie max podtrzymują dwa tygodnie.
Heda chyba będę za Tobą :-(
 
reklama
Wyniki są ok, pierwszy sterydy podany. Oby skurczy nie było i będzie dobrze. Jutro rano powtórka wyników i dalszą decyzja, co prawda crp delikatnie podwyższone bo norma do 5 a ja mam 7 ale mam infekcje dróg górnych więc to najprawdopodobniej stad. Każdy dzień na wagę złota, chociaż z tego.co mówią nawet jeśli nic.zlego dziać się nie będzie max podtrzymują dwa tygodnie.
Heda chyba będę za Tobą :-(
A wody nadal się sacza? Dobrze ze w porę zareagowałaś. Mi jakby teraz zrobili cpr teraz jakbym była w Twojej sytuacji to pewnie od razu by cieli bo mam koleżankę grzybicę[emoji31]
Jak dwa tygodnie potrzymaja to i dzidzia podrosnie. Będzie dobrze[emoji106]

 
Wyniki są ok, pierwszy sterydy podany. Oby skurczy nie było i będzie dobrze. Jutro rano powtórka wyników i dalszą decyzja, co prawda crp delikatnie podwyższone bo norma do 5 a ja mam 7 ale mam infekcje dróg górnych więc to najprawdopodobniej stad. Każdy dzień na wagę złota, chociaż z tego.co mówią nawet jeśli nic.zlego dziać się nie będzie max podtrzymują dwa tygodnie.
Heda chyba będę za Tobą :-(

Za 2 tyg. już będzie leciał 35 tydzień to już nie tak mało. Trzymam kciuki by Kubuś posiedział do tego czasu w brzuchu [emoji110]️




74703e3kkwoaumma.png
 
Wyniki są ok, pierwszy sterydy podany. Oby skurczy nie było i będzie dobrze. Jutro rano powtórka wyników i dalszą decyzja, co prawda crp delikatnie podwyższone bo norma do 5 a ja mam 7 ale mam infekcje dróg górnych więc to najprawdopodobniej stad. Każdy dzień na wagę złota, chociaż z tego.co mówią nawet jeśli nic.zlego dziać się nie będzie max podtrzymują dwa tygodnie.
Heda chyba będę za Tobą :-(
A ktory Ty masz tydzien i jaka wage ma dzidzius szacowana?

Yyy i ja mam crp 14

 
Mam pytanie,czy wy tez chrapiecie? Ja nawet nie wiedzialam,ale ostatnio maz w nocy na sofe poszedl spac i ja sie go pytam co sie stalo A on ,ze ja tak glosno chrapie ze nie dalo sie spac [emoji85]tragedia mam nadzieje,ze to przejdzie po porodzie[emoji44]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Mam pytanie,czy wy tez chrapiecie? Ja nawet nie wiedzialam,ale ostatnio maz w nocy na sofe poszedl spac i ja sie go pytam co sie stalo A on ,ze ja tak glosno chrapie ze nie dalo sie spac [emoji85]tragedia mam nadzieje,ze to przejdzie po porodzie[emoji44]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Oj tak! Mam lekko skrzywioną przegrodę nosową i tusza robi swoje i wiedziałam, że chrapię, ale teraz w szpitalu (pewnie przez to suche powietrze) - chrapałam tak, że aż mnie to budziło! [emoji33][emoji85] wstyd mi było normalnie przed koleżanką z sali




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Mam pytanie,czy wy tez chrapiecie? Ja nawet nie wiedzialam,ale ostatnio maz w nocy na sofe poszedl spac i ja sie go pytam co sie stalo A on ,ze ja tak glosno chrapie ze nie dalo sie spac [emoji85]tragedia mam nadzieje,ze to przejdzie po porodzie[emoji44]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Tak :) maz tak mowi, a ostatnio znow zasnelam na rzesach i obudzilo mnie moje chrapanie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Do góry