reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
 
reklama
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Bidulko trzymam kciuki!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
To trzymamy kciuki za pozytywne CRP. trzymajcie sie kochani.....

c55f3e3kq403a9og.png
 
to ta zachowała się super. pojechała do mechanika i ten wycenił na 300. M. do niej dzwoni i mowi że trochę dużo jak za wpięcie a ona że jeśli mamy jakiegoś swojego mechanika to żeby się z nim dogadać i ona może zrobić to u niego ;) Więc może uda się taniej. Teraz do mnie napisała smsa żebym się nie martwiła bo nic się nie stało. Żebym się cieszyła że nic się dziecku nie stało [emoji7]

w57vyx8dubspq12k.png
Ooo jaka super ! Jednak są dobrzy ludzie na tym swiecie...:)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Kaprysiowo trzymam kciuki mocno. Tak jak dziewczyny mówią dobrze ze nie masz skurczy. Nawet takie malenstwo da sobie radę jak się urodzi.

 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Trzymaj się i myśl pozytywnie to dużo daje trzymamy kciuki

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Badz dzielna !

Ale nam sie czerwcowki sypią... halo Kochane to dopiero koncowka kwietnia ;) chyba walczą o podium ja nie wiem... ;)

A tak serio... trzymaj sie :*

w57v9jcgnqknki9s.png
 
kurcze dziewczyny tak czytam o tych waszych problemach i zastanawiam się czy ja jestem jakaś nienormalna .Jak nie macie rozwarcia to skurcze a to łykacie nospe albo magnez tak wychodzi że to jest normalne , a ja przez całą ciąże raz wzięłam nospę .Jakieś tam skurcze raz może dwa razy dziennie mam ale przechodzą po kilku minutach .Czy któraś ma tak jak ja ? czy to ja jestem nienormalna ?
Jesteś normalna :)
Ja też nie wzięłam żadnej nospy, magnezu ani żelaza, wyniki w normie, szyjka długa i zamknięta, czujemy się obie świetnie i mamy dużo energii, Młoda zdrowa i w środku norm [emoji2] oby tak do końca!

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Jagoda dobra taka stłuczka niż poważna kolizja drogowa. Ja pierwsza stluczke mialam z garażem ojca wiec więcej śmiechu ze mnie mieli

Ciacho to dobra wiadomosc. Oby takich więcej.

Ja dzisiaj bryczke Emilki odebrałam i oczywiście jak wróciłam do domu to wózek zaczęłam składać rozkładać oglądać gondola spacerowke nosidełko. I tak się zmachałam ze leżę teraz z twardym brzuchem!

 
Do góry