reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

@Kacprysiowo trzymaj się, oby wyniki były ok! [emoji8] [emoji110]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...

Jeju mam nadzieję, że wyniki będą dobre i mały poczeka w brzuszku chociaz do podania sterydow




74703e3kkwoaumma.png
 
Leżę na sali przedporodowej...
Wody się sacza, wszystko zależy od wyników jeśli CRP będzie wysokie robią cc na cito, jeśli nie podają sterydy na pluca, najważniejsze te 36 godzin żeby wspomogli małego, a potem ile się da będą trzymać a ja leżec w szpitalu.
Fatalne uczucie odchodzenia tych wod...
Trzymam kciuki !

5djylbetecfse5n6.png
 
Kacprysiowo bidulko kochana, nie denerwuj się , co ma być to będzie, jesteś pod dobrą opieką,a my tutaj trzymamy kciuki za Was, a Ty wiesz,że nasze łapki działają cuda ;)
 
Jeju mam nadzieję, że wyniki będą dobre i mały poczeka w brzuszku chociaz do podania sterydow




74703e3kkwoaumma.png
Kochana mi zawsze położna mówi że mam się nie denerwować nie nakręcić bo to prowokuje akcje więc wiem że ciężko ale Ty się też nie denerwuj! Lekarze na pewno będą robili wszystko żeby się dobrze skończyło!
 
Dzis po raz ostatni bylam w pracy, od maja L4...troche mi smutno, a jednoczesnie nie wierze, ze przez najblizsze 16 miesiecy nie poprowadze lekcji...Pewnie zaraz przyzwyczaje sie do bycia w domku i bedzie mi dobrze, ale teraz smutno mi.


Ehhh... mi zostal jeszcze 4 i 5 maja ale jak dzis wychodzilam to prawie sie poplakalam... :(

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
Do góry