reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam dość tej pogody..Juz nie pamietam co to słońce..Jak tak dalej bedzie to trzeba dokupic ciepłe ubranka :/
No wlasnie z tymi ubrankami to niezły ubaw [emoji6] Jakis czas temu wyrwałam w lumpku śliczny cienki kombinezon minky [emoji7] Mąż pyta po co ? Przecież rodzisz w czerwcu? A teraz jak tak dalej pójdzie to kombinezon będzie za cienki [emoji44][emoji35][emoji30]
Proszę o kciuki dziś o 14 bo mam wizytę + pierwsze ktg + gbsa+ dowiem się ( może???) w końcu ile waży moj skarb [emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Wstajemy dzisiaj, a tu bialo.... I caly czas pada snieg. Nie musze chyba dodawac jaka radośc poczulam [emoji33] Ja chce wiosne!
Wczoraj mąż zapytal czemu jeszcze nie jestem spakowana do szpitala. To mu powiedzialam, ze jeszcze nie mam co pakować [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do Majki jeśli chodzi o.watek zamknięty tu na BB.

Do młodamama21 jeśli chodzić o grupę zamknięta na Facebooku ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tak wlasnie o watek zamkniety mi chodzilo. A jakies wymogi w ogole sa czy jak? Bo chetnie bym dołączyla do watku zamkniętego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Was podziwiam ja porodówkę mam na żywo i wczoraj wysyłałam B po zatyczki bo od tych stękan nie wyrabiam

f2w3qqmz0qjoloi2.png

U nas na szczęście do 36 tygodnia kładą na ginekologii, także ja nie słuchałam ostatnio ;)

ale pamiętam jak już bliżej terminu leżałam któryś raz już na położniczym i tam inne panie przeterminowane były i jedna dziewczyna rodziła - oj miała strasznie ciężki poród, trwał kilkanaście godzin, a nasza sala najbliżej traktu porodowego była - nie powiem, nie było fajnie tego słuchać, a potem ją widzieć jak się pierwszy poród miało przed sobą




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Dzień dobry [emoji5] to u nas dzisiaj ma być niby 21 stopni na plus chociaż bez słonca więc mam nadzieję że się sprawdzi i tak właśnie będzie bo też już mam dość tych deszczy i niskich temperatur. I znowu przed wstaniem z łóżka skurcz brzucha chyba już się muszę do tego przyzwyczaić. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji4]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Do góry